На Кіровоградщині медики спеціалізованих «швидких» забезпечені засобами захисту від коронавірусу (ФОТО)

10:46, 13 Березня, 2020

У Кіровоградській області члени двох спеціалізованих бригад екстреної медичної допомоги, які цілодобово чергують на випадок необхідності перевезення хворих на коронавірус, забезпечені всіма потрібними засобами індивідуального захисту.

 

Про це повідомляє пресслужба голови ОДА.

«Одноразових ізоляційних халатів, костюмів біозахисту, респіраторів, масок і захисних окулярів медикам вистачить на повноцінний місяць роботи, якщо навіть доведеться виїжджати на виклики щоденно. Додаткові засоби індивідуального захисту в разі поширення коронавірусної інфекції буде закуплено за рахунок резервного фонду», – каже голова ОДА Андрій Балонь.

Нагадаємо, наразі офіційно підтверджених випадків захворюваності на інфекцію COVID-19 серед мешканців Кіровоградщині немає.

 

Останні новини по темі
Звільнити не можна залишити: який кадровий потенціал мають ОТГ Кіровоградщини
dream job64534
Секретар міської ради Кропивницького закликав всіх до регулярних ранкових пробіжок (ВІДЕО)
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель військовослужбовців.

18:07, 17 Квітня, 2024

У п’ятницю, 26 квітня, у Кропивницькому виступить відомий оркестр «Наоні» із двома програмами – для дітей та дорослих....

17:54, 17 Квітня, 2024

На Кіровоградщині змінили вид покарання для підлітка, який спричинив ДТП. Суд першої інстанції присудив йому один рік у в’язниці. Прокуратура оскаржила цей вирок в апеляційному ...

17:43, 17 Квітня, 2024