Для Кіровоградщини закупили новий апарат МРТ

13:29, 12 Листопада, 2023

Кіровоградська обласна клінічна лікарня отримає сучасний апарат МРТ. В Міністерстві охорони здоров’я України зазначають, що загалом закупили 16 сучасних апаратів магнітно-резонансної томограми для медзакладів України.

Як зазначають в МОЗ, загальна вартість договору склала 556,5 мільйонів гривень при очікуваній вартості 841,4 мільйона гривень, тобто економія на закупівлі склала близько 34%.

За попереднім розподілом, апарати отримають обласні клінічні лікарні Вінницької, Дніпропетровської, Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької та Чернівецької областей.

Як “Гречка” раніше повідомляла, на гуманітарному складі на Кіровоградщині виявили «нічийний» томограф.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я для Кіровоградського обласного онкоцентру передасть лінійний прискорювач “Elekta Harmony”.  Очільник закладу Костянтин Яриніч зазначив, що це, в свою чергу, дасть змогу створити радіологічний центр, який зможе розширити можливості для лікування пацієнтів і надавати повний спектр послуг із випромінення пацієнтам, в залежності від того типу, який потрібен саме їм.

Останні новини по темі
Чому оновлення українського правопису важливе і що змінилось – пояснює професорка
Підприємців-початківців Кіровоградщини запрошують на навчання до Європи: як долучитись
Читайте також

Новомиргородська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про смерть земляка, захисника Володимира Захарчука....

17:14, 20 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили вирок місцевому мешканцю, якого визнали винним у підробці медичної довідки і спробі ухилитися від мобілізації....

16:27, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізаці...

15:06, 20 Лютого, 2024