Лікування 4 стадії раку молочної залози в Німеччині: системні, локальні, експериментальні методи

11:27, 09 Липня, 2024
РЕКЛАМА

Рак молочної залози 4 стадії вважається дисемінованим захворюванням, яке не може бути повністю вилікувано. Тому радикальні методи лікування, включаючи хірургічне видалення пухлини, при метастатичному раку не застосовують. Але це не означає, що ефективне лікування неможливе. Системне лікування 4 стадії раку молочної залози в Німеччині сучасними препаратами дозволить стримувати розвиток захворювання протягом багатьох років, а локальна терапія допомагає руйнувати чи контролювати великі метастази.

Які методи системної терапії використовуються на 4 стадії раку

Системна терапія є основою лікування 4 стадії раку. Лікарі використовують препарати, які впливають на всі пухлинні клітини в організмі. Вони ушкоджують пухлину молочної залози, метастази в печінці, мозку та інших органах, а також руйнують скупчення ракових клітин, які ще не стали метастазами.

Основні види системної терапії раку грудей:

  • Гормональна терапія
  • Хіміотерапія
  • Індивідуально підібрана таргетна терапія (залежно від виявлених мутацій та білків у ракових клітинах)
  • Антиангіогенна терапія для погіршення кровопостачання пухлини
  • Імунна терапія, яка стимулює протипухлинний імунітет

При неефективності стандартної терапії у Німеччині використовують кон’югати антитіло-лікарський засіб. Це моноклональні антитіла, які орієнтовані на білки в ракових клітинах. Вони доставляють до пухлинної тканини хіміопрепарати, забезпечуючи потужний вибірковий ефект.

Локальні методи лікування на 4 стадії раку грудей

Локальні процедури застосовуються за наявності великих метастазів, що викликають ускладнення, знижують якість життя пацієнта та можуть зменшити тривалість життя. Приклади таких процедур:

  • Променева терапія – може використовуватися для стримування росту пухлин у мозку чи легенях.
  • Радіохірургія – руйнування метастазів мозку за одну процедуру потужною і дуже точно спрямованою дозою випромінювання
  • Хіміоемболізація – закупорка пухлин, що живлять, артерій крихітними кульками з хіміопрепаратами для придушення метастазів у печінці, рідше – в легкому.
  • Абляція – руйнування метастатичних пухлин печінки або легені радіочастотною або мікрохвильовою енергією

Експериментальне лікування

Будь-яке стандартне лікування раку колись було експериментальним. Поточний статус методики чи препарату не впливає на його ефективність.

У Німеччині застосовуються не лише стандартні, а й інноваційні способи лікування раку грудей, які можна використовувати, якщо не працюють стандартні підходи до терапії, а також у комбінації з ними для підвищення ефективності лікування.

Найбільш перспективним напрямком вважається дендритно-клітинна вакцина проти раку молочної залози, що містить специфічні дендритні клітини. Вакцинація від раку дозволяє посилити протипухлинну імунну відповідь, уповільнивши зростання пухлин або зменшивши їх розміри.

Якщо ви хочете дізнатися про вартість лікування в Німеччині, вибрати центр онкології, записатися на діагностику, терапію або пройти відновлення після лікування раку, скористайтеся сервісом Booking Health. Тут вказано актуальні ціни медичних послуг, можна порівняти вартість лікування у різних німецьких клініках та записатися на зручні дати. Співробітники Booking Health допоможуть вибрати клініку, що спеціалізується на лікуванні раку грудей IV стадії, та організують вашу поїздку.

Останні новини по темі
Спека в Україні до +40: ТОП-10 порад як її пережити
Читайте також

Вісім років тому, 14 липня 2016 року, Кіровоград офіційно перейменували на Кропивницький. “Гречка” вирішила згадати ключові етапи перейменування міста....

10:45, 14 Липня, 2024

Бананове морозиво – це простий десерт, який можна приготувати вдома за лічені хвилини, і який у спекотну погоду стане справжнім порятунком. Для цього вам знадобиться всього кіль...

09:51, 14 Липня, 2024

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запровадили на Кіровоградщині у неділю, 14 липня....

20:28, 13 Липня, 2024