У Кіровограді створили Громадську дорадчу групу зі сприяння ефективній медицині

12:19, 26 Жовтня, 2015

Днями в обласному центрі відбулися установчі збори Громадської дорадчої групи при Департаменті охорони здоров’я Кіровоградської ОДА, до якої увійшли представники обласного відділення «Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ», директор департаменту охорони здоров’я Олег Рибальченко, керівники медичних закладів області, народний депутат України Костянтин Яриніч та громадські активісти.

Про це повідомила прес-служба Кіровоградського осередку «Всеукраїнської мережі ЛЖВ».

Нагадаємо, ініціатором нового формату співпраці громадських активістів, лікарів, чиновників та пацієнтів стали члени кіровоградського обласного осередку «ВМ ЛЖВ».

− Залучення громадськості до розв’язання медичних проблем конче необхідне, оскільки чиновник часто обмежений у своїх функціях, натомість участь громадських активістів та пацієнтів розширить наші можливості. Як результат, ми зможемо підвищити ефективність нашої роботи, − зазначив під час зустрічі директор департаменту охорони здоров’я Кіровоградської ОДА Олег Рибальченко. На думку чиновника, оскільки до керівництва ДОЗ не завжди доходить інформація про локальні проблеми і не завжди бачення активістів відповідає можливостям медичної системи, тристоронній діалог (пацієнт, медик, чиновник) до цього часу був практично відсутній.

Співголовами органу стали директор департаменту охорони здоров’я Олег Рибальченко і представник КОВ ВБМ «ВМ ЛЖВ» Володимир Бочаров-Туз.

Завданнями дорадчого органу будуть: надання допомоги департаменту охорони здоров’я Кіровоградської ОДА (далі – Департаменту) з моніторингу громадської думки про якість та доступність медичного обслуговування; забезпечення прозорості процесів бюджетування, як методу соціальної підзвітності Департаменту споживачам медичних послуг; забезпечення втілення прав громадян впливати на рішення прийняті чи ініційовані Департаментом; надання Департаменту рекомендацій з актуальних питань в сфері охорони здоров’я; розробка та втілення спільних з Департаментом рішень в медицині.

Останні новини по темі
Підсумки опитування про нову назву Кіровограда (ВІДЕО)
Кіровоградщина: ученицю школи-інтернату зґвалтували
Читайте також

Трьом полеглим воїнам із Кіровоградщини призначили державні нагороди. Протягом тижня із 10 до 15 червня відзнаки вручили їхнім родинам....

16:54, 15 Червня, 2024

У п’ятницю, 14 червня, у Кропивницькому відбувся конфлікт між керівницею Центральноукраїнського державного будинку художньої та технічної творчості (ЦДБХТТ) та  мамою 8-річ...

16:23, 15 Червня, 2024

Російські спецслужби для дестабілізації ситуації в Україні заохочують підлітків за гроші палити автомобілі військовослужбовців ЗСУ. Кількох юнаків, яких завербувала росія, затри...

15:44, 15 Червня, 2024