Українська мрія: наступного тижня в продажу з’явиться нова поштова марка (ФОТО)

17:10, 26 Червня, 2022
IMG 1096 1

«Українська мрія» – так називається нова поштова марка, яку Укрпошта введе в обіг у День Конституції України, 28 червня.

 

 

Основою ескізів поштової марки «Українська мрія», конвертів, карток та штемпелів став малюнок одинадцятирічної Софії Кравчук із Любомля Волинської області, де зображено повітряне судно, що летить до зірок.

«Марка уособлює незламність і волю українців: знищено літак, проте знищити українську мрію, прагнення до свободи не можливо. А головною мрією кожного є перемога над ворогом, яку українці наближають, працюючи кожен на своєму напрямку», – зазначили в пресслужбі АТ “Укрпошта” .

Придбати марку, що випущена тиражем три мільйони штук, можна буде у відділеннях Укрпошти або в онлайн-магазинах. До поштової марки випущено художній конверт та листівку. Також запланований продаж тематичного мерчу із зображенням марок.

«Як і на попередні поштові випуски, будуть діяти обмеження на кількість придбання марки. Один клієнт може замовити на одне замовлення не більше 2 маркових аркушів, 5 конвертів, 5 листівок», – кажуть в Укрпошті .

Погашення штемпелями “Перший день” відбудуться 28 червня в Києві та Гостомелі, а спецпогашення – у всіх філіях Укрпошти.

У благодійній лотереї для підтримки переселенців у Кропивницькому Гуманітарний центр громадської організації  «Територія успіху» розіграє поштові марки «Русскій воєнний корабль … ВСЬО!».

 

Останні новини по темі

Де точно дадуть мікропозику та які умови кредитування в МФО?

kredyt
Salat z tomativ z chereshneu i fetou siteWebUkr copy

Що приготувати з черешні: нетрадиційні рецепти (ФОТО)

Читайте також

Качана каша входить до традиційних українських страв, які наші предки могли дозволити собі лише ...

16:28, 10 Грудня, 2023

Найдовша в Європі залізнична вузькоколійка проведе зимовий ретро-тур маршрутом Гайворон-Бершадь ...

13:08, 10 Грудня, 2023

У Новоандріївці, що в Кропивницькому районі, виставили на приватизаційний аукціон будівлю ветклініки ...

12:53, 10 Грудня, 2023