Кібербезпека під час війни: як захистити інформацію (ВІДЕО)

12:50, 16 Листопада, 2022

В Україні з початку повномасштабного вторгнення значно підвищилися ризики у сфері кібербезпеки. Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки підготував для українців відео про те, як отримувати правдиву інформацію, коли до неї блокують доступ і як уберегти своє місцезнаходження та особисті дані від кіберзлочинців.

За інформацією Центру у короткому відео від Dovidka.info, а також на каналі Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, можна дізнатися необхідну для себе інформацію і вивчити прості та дієві дії у випадку загрози.

“Війна триває на фронті не лише буквальному, а й інформаційному. Аби зламати дух українців і максимально нам нашкодити, ворог не цурається жодних методів. Тому так важливо захищати себе та свої гаджети”, – йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, в Україні презентували онлайн-платформу “NADIYNO”, яка допоможе отримати підтримку із цифрової безпеки. Цей інструмент безкоштовний, який створений аби підвищити цифрову грамотність і подолати актуальні онлайн-загрози для громадян.

Останні новини по темі
Майже 190 тисяч: у Знам’янці спадщину померлої дитини-сироти передали в бюджет громади
spadshchina sud
Volonteru v Hersonchuni1
«Нарешті поїм хліба»: кропивницькі волонтери привезли продукти на деокуповані території Херсонщини (ФОТО)
Читайте також

Спортсмени з Кіровоградщини взяли участь у Спартакіаді “Повір у себе” та вибороли призові місця з греко-римської та вільної боротьби серед дітей з порушенням слуху....

14:01, 20 Червня, 2024

На Кіровоградщині судитимуть директора одного з підприємств за фактом заволодіння бюджетними грошима....

13:05, 20 Червня, 2024

Кропивницька лікарка створила комікс, у якому в колаборації із лікарями з різних куточків України, із яскравими ілюстраціями розвінчують  міфи та доносять факти і лайфхаки ...

13:00, 20 Червня, 2024