Не викидай: куди віддати непотрібні речі

09:56, 15 Квітня, 2024

Телеграм-групу “Коштовності” для безкоштовного обміну непотрібними вам, речима з тими, хто їх потребує створила Лана Тесленко.

Таким чином вона пропагує філософію фрісайклінгу — культури обміну, коли віддаєш непотрібні речі тому, кому вони необхідні.

Зараз у телеграм-каналі  “Коштовності” близько 4000 підписників з усієї країни.

“Це не просто барахолка, де хтось може віддати свою кофту, хоча і таке є. Люди віддають велосипеди, наприклад. Був випадок, дрона віддавали, бо там якогось гвинтика не було,  іншу техніку, меблі. Віддають якісь там  пластикові ємності, які часом соромно навіть викласти. Але я їх запевнила, що сміття немає, і ви не повірите, це комусь потрібно. Наприклад, людина навіть не здогадується, що коробочки від кіндерів комусь потрібні, а вони потрібні у деякій творчості”, — розповідає вона.

Також  на каналі є хештег #шукаюкоштовності.  Там людина шукає, наприклад, гітару, і буває, що за дві хвилини знаходить. 

“Люди щодня дякують. Пишуть: “Здійснилася моя мрія”. Навіть не думала, що ця група буде настільки корисною”, — каже Лана.

Останні новини по темі
Рибалив о третій ночі: біля Кременчуцької ГЕС виявили браконьєра
Рибалка озеро річка човен
Полеглому воїну з Кіровоградщини просять присвоїти звання Героя: петиція
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

21:15, 25 Травня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 25 травня, відбулися спортивні змагання серед військових та ветеранів “Сильні України”....

19:44, 25 Травня, 2024

Сьогодні, 25 травня, підприємство «Кіровоградобленерго» оприлюднило графіки відключення електрики в області, які діятимуть з 18:00 до 00:00....

16:37, 25 Травня, 2024