Військові та цивільні: як знайти вакансії в Силах оборони

16:36, 16 Січня, 2024

В Україні тривають рекрутингові кампанії, в рамках яких можна обрати спеціальності у Силах оборони.  В чому перевага рекрутингу та де шукати вакансії – дізнавалася “Гречка”.

Військові самі ж рекомендують не сидіти в очікуванні повістки і сподіватися, що ТЦК направить саме на ту посаду і в той підрозділ, де навички конкретної людини знадобляться якнайкраще. Вони рекомендують заздалегідь самостійно підібрати собі бригаду, батальйон чи підрозділ, де обрали б служити, і де можна займати ту посаду, яка підходить, а не залишати це на розсуд ТЦК.

На сьогодні існує кілька онлайн-платформ, на яких можна ознайомитися із вакансіями у Силах оборони,. На них можна обрати як військову, так і цивільну спеціальність.

У пресслужбі Державного центру зайнятості повідомили, що відтепер і вони надаватимуть допомогу у працевлаштуванні до Сил оборони.

Які спеціальності та можливості для кандидатів будуть у доступі:

  • особливий акцент – на цивільних спеціальностях, які забезпечать функціонування та підтримку в тилу;
  • планується проведення відбору та професійного навчання кандидатів за замовленням Сил оборони;
  • кандидати можуть обирати спеціальності та підрозділ для подальшої служби.

Як  скористатися послугою від Служби зайнятості

  • за детальною інформацією звернутися до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем перебування, контакти за посиланням;
  • написати у Телеграм-канал за цим посиланням. 

Вакансії можна переглянути:

Платформи з пошуку вакансій в армії

Міністерство оборони України разом з рекрутинговою компанією Lobby X створили онлайн-платформу, на якій можна подивитись актуальні вакансії в тій чи іншій бригаді, підрозділі в ЗСУ, Національній Гвардії. На платформі є як військові вакансії, так і цивільні.

Крім того, наприкінці 2023-го року Міноборони уклало угоди ще із трьома компаніями, які надали свої майданчики і почали співпрацю в інтересах поповнення українського війська мотивованими фахівцями і фахівчинями.

Нині оборонне відомство співпрацює із такими платформами розміщення вакансій: 

Останні новини по темі
Сумні звістки з фронту: дві громади на Кіровоградщині повідомили про загибель захисників
10 тисяч доларів за рішення у справі про смертельну ДТП: судитимуть Кропивницького суддю
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників на фронті.

18:14, 21 Лютого, 2024

У неділю, 25 лютого, у Кропивницькому в обласній філармонії в рамках Благодійного Зимового туру містами України з презентацією свого нового альбому “Радіопромінь” ві...

16:32, 21 Лютого, 2024

Дівчачі сукні — витончений елемент гардероба, який додає елегантності та ніжності образу маленьких принцес. Вони допомагають втілити дитячу мрію та наповнити миті життя чарівніс...

16:21, 21 Лютого, 2024