Гречані блоги

Блоги небайдужих особистостей на інформаційному порталі Кіровоградщини "Гречка"

Березнева «Битва музикантів»

Posted Автор: Створено: в Культура

 

На березневій битві музикантів у галереї «Єлисаветград» схрестили свої музичні інструменти тріо, двоє сольних виконавців, і  п’ять дуетів. Зал був, як і завжди, забитий вщент. Музика була різна, музика була цікава. Березнева  «битва» продемонструвала різноманіття кіровоградської музики – а точніше кіровоградських музикантів. За жанрами, стилями, інструментами.

Не стаття, а майже стенограма «Битви музикантів»:

Першими виступали хлопці із дуету «In Time». Вони виконали пісню гурту Тартак «Лицарський хрест». До другого туру, на жаль, дует не потрапив.

Дует «Пол восьмого марта» – Віктор та Олександр із гурту «Ефір» (переможці першої «Битви музикантів») – у першому турі виконали пісню гурту Жуки «Танкист». У другому турі пісню гурту Машина Времени «Мой друг». Хлопці дійшли до фіналу, де у напівтемному залі зіграли пісню гурту Скрябін «Мовчати».

Постійні учасники «Битви музикантів» Оля Алєксєєнко та Сергій Цигульський у першому турі зіграли пісню гурту Сплин «Феллини» у версії яку виконували  Сплин и Би-2. У другому турі в їх виконанні прозвучала пісня Океану Ельзи «Я так хочу».

Далі на «сцену» вийшов дует Дмитра Семенюка («Зона підвищеного тиску») та Андрія Чубко. Хлопці були єдиними на «Битві» хто зіграв пісню власного авторства – «Не розлюби». Але у другий тур, на превеликий жаль, їм пройти не вдалося.

Анастасія Решетняк довела, що бандура це інструмент не лише для народних пісень, виконавши інструментальний кавер на The Beatles «Yesterday»  у першому турі, та блюз у другому.

Микола Папуша у першому турі зіграв пісню гурту Ляпис Трубецкой «Капитал», у другому – Володимира Івасюка «Я піду в далекі горі» у обробці Тараса Чубая і гурту Плач Єремії. Наприкінці музикант зіграв «пісню на коня» вже після бісу переможців. Цією піснею стала «Воины света» гурту Ляпис Трубецкой.

Максим Кондратенко та Михайло Недзельський виступали під ім’ям «Вуличні музиканти». У першому турі зіграли пісню Сергія Бабкіна «Целую», у другому гурту 5’nizza «Солдат». У фіналі виконали пісню «Капронові Банти» Арсена Мірзояна. За кількістю голосів хлопці зайняли друге місце.

Тріо бандуристок «Мальвочки» – переможці березневої битви музикантів – у першому турі виконали пісню «Ти до мене не ходи». До фіналу дівчата вийшли із максимальною кількістю балів – 25 – за виконану пісню «Чарівна скрипка» (Сіла птаха). Фінальною і переможною піснею стала «Лелеченьки». А на біс дівчата зіграли «Ішов козак».

Також поза конкурсом пролунала пісня "Остання сигарета" гурту Скрябін у виконанні Кристини Дулої та Кирила Поліщука

Наступна «Битва музикантів» відбудеться у квітні! Слідкуйте за новинами.

А у галереї «Єлисаветград» 25-го березня (середа) відбудеться поетичне змагання «Битва поетів»! Запрошуємо всіх :)

0
Коментарі вимкнені автором.
Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку висловлюють автори