Чергове “Золоте курча” студії “КУ-РАЖ”

23:45, 22 Вересня, 2011

В Алупці фінішував 15-й Всеукраїнський фестиваль фільмів і телепрограм для дітей та юнацтва “Золоте курча”.
У ньому взяли участь як аматори, так і професіонали – представники різноманітних телерадіостудій, державних та приватних телерадіокомпаній з усіх областей України.

Цей конкурс проводиться в кілька етапів і в різних номінаціях, усього їх 10: кіно- й телефільм для дітей та юнацтва; анімаційний фільм; телепрограма для дітей молодшого віку; телепрограма для дітей середнього віку та юнацтва; телепрограма, що пропагує здоровий спосіб життя; телепрограма, що знайомить з народними традиціями й обрядами; радіопрограма для дітей; радіопрограма для юнацтва; кращі автор і режисер фільмів та телепрограм; кращий ведучий телепрограм серед дітей і юнацтва та кращий виконавець дитячо-юнацьких ролей.

Цього року на фесті представлено більше ста робіт. Попередньо журі в кількості одинадцяти чоловік відібрало найкращі в усіх номінаціях і представило їх на розсуд юному глядачеві. До перегляду традиційно залучили дітей, які віддали свої голоси за найкращі теле- й радіороботи.

Із 16 до 19 вересня всі переможці з’їхалися до Алупки на вручення дипломів та подарунків від організаторів. Серед них і представники кіровоградської студії “КУ-РАЖ”.

www.gre4ka.info

Диплом у номінації “Кращий автор і режисер фільмів” та звання лауреатів фестивалю отримали автори сценарію повнометражного фільму “Біла карта” Наталія Устименко та Володимир Крутоус . Володимир отримав перемогу ще й як режисер цього фільму.

www.gre4ka.info

www.gre4ka.info

www.gre4ka.info

www.gre4ka.info

“Ми беремо участь у цьому фестивалі вже не вперше й неодноразово ставали лауреатами. Фестиваль досить цікавий, оскільки він показує наш рівень. Окрім того це спілкування людей, які спеціалізуються на якійсь темі. В Алупці зібралися виробники дитячих телерадіопрограм”, – розповів “Гречці” Володимир Крутоус – керівник дитячої телевізійної студії “КУ-РАЖ.”

Вже традиційно роботи переможців фестивалю побачать усі жителі України в ефірі Національної телерадіокомпанії.

Валерій Лебідь
Фото: ДТС “КУ-РАЖ”

Останні новини по темі
“Тартак” заграє в Кіровограді!
www.gre4ka.com.ua
www.kre4ka.com.ua
фестиваль-екскурсія “СХІДНІ ВОРОТА. АРТПОЛЕ-КРИМ”
Читайте також

Легендарні 3-й полк спецпризначення імені князя Святослава Хороброго та 8-й полк СпП імені князя Ізяслава Мстиславича оголосили про набір....

15:30, 4 Березня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 4 березня, на перехресті Євгена Тельнова і Віктора Френчка сталася ДТП. В результаті автопригоди постраждала пасажирка. ...

15:10, 4 Березня, 2024

У Кропивницькому жителі будинку по вулиці Кавказькій вже другий тиждень залишаються без води. Водночас цієї вулиці немає у переліку виїздів ремонтної бригади.  «Гречка» з’я...

14:35, 4 Березня, 2024