У Михайлівці до бібліотеки запросять циган, а в Олександрівці читатимуть у парках

10:30, 19 Березня, 2013

Оголошено переможців чергового раунду конкурсу “Сучасна бібліотека іде в люди” від програми «Бібліоміст» за 2012 рік. Серед них і дві бібліотеки Кіровоградської області.Тепер, за грошової підтримки, вони зможуть реалізувати свої проекти.

Михайлівська сільська бібліотека (Кіровоградська область), проект Бібліотечна фан-зона «Інтернет в твоїх руках»:

 

Метою проекту є залучення до бібліотеки нових користувачів, зокрема, членів багатодітних родин, представників національних меншин (роми) та молоді села. Бібліотекарі будуть організовувати зустрічі та різноманітні заходи для молоді та дітей у дитячому садку, школі, на танцювальному майданчику села, на стадіоні та в медпункті. Волонтери також сприятимуть поширенню сучасних бібліотечних послуг шляхом проведення низки домашніх зустрічей з малозабезпеченими сім’ями та їх ознайомлення з можливостями пошуку інформації та спілкування у мережі Інтернет. Інші заходи в рамках проекту будуть проводитись під відкритим небом і в бібліотечному шатрі, де до уваги школярів та їх батьків будуть запропоновані брейн-ринг, флешмоб, інтелектуальні ігри, родинні конкурси, відео- та Скайп презентації.

Олександрівська районна бібліотека для дорослих (Кіровоградська область), проект «Віртуальний світ у кожну домівку віддалених вулиць»:

Оскільки результати бібліотечного дослідження показали низький рівень відвідування бібліотеки користувачами з віддалених районів містечка, особливо серед людей похилого віку, жінок – домогосподарок та безробітніх, діяльність нового проекту бібліотеки націлена на роботу саме з цими групами, які крім того часто почуваються ізольованими й покинутими та відчувають гостру потребу у спілкуванні. Волонтери, залучені до діяльності проекту, за допомогою сучасних комунікаційних та інформаційних технологій проводитимуть презентації та тренінги. Бібліотека також започаткує віртуальну школу пенсіонера, Інтернет-газету та рекламуватиме свої послуги на інформаційних парканах віддалених вулиць селища. Молодь буде залучена до реалізації проекту в якості тренерів-волонтерів та разом із бібліотечними працівниками надаватиме бібліотечні послуги у парку під парасолькою, на міських площах, на березі річки Тясмин та просто неба.

Джерело Українська бібліотечна асоціація

Останні новини по темі
Кіровоградщина: держава відшкодувала 167 мільйонів
Кіровоградських перевізників перевірила ДАІ
Читайте також

Бананове морозиво – це простий десерт, який можна приготувати вдома за лічені хвилини, і який у спекотну погоду стане справжнім порятунком. Для цього вам знадобиться всього кіль...

09:51, 14 Липня, 2024

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запровадили на Кіровоградщині у неділю, 14 липня....

20:28, 13 Липня, 2024

Державними нагородами у Кропивницього відзначили поранених військовослужбовців 177 батальйону 121 окремої бригади....

17:41, 13 Липня, 2024