Всеукраїнську виставку “Військово-польовий АРТ” привезли до Кропивницького (ФОТО)

12:28, 23 Жовтня, 2018

Сьогодні, 23 жовтня, у Кропивницькому відбулось урочисте відкриття культурно – мистецького проекту “Військово-польовий АРТ”.

Автор і куратор проекту – сержант полку спеціального призначення «Київ» Павло Ротар, який щойно потрапивши на війну, у відстріляних гільзах та пустих ящиках з-під зброї побачив арт-об’єкти.

art22

Цей проект подорожує Україною протягом трьох років виставка у Кропивницькому стала 35-ю.

«Для мене ця виставка особлива, моє дитинство пройшло на Кіровоградщині. Я вдячним майстрам, які прийняли участь у проекті. Всі майстри з Кіровоградщини, до яких я звертався, ніколи не відмовляли мені»,– відзначає Павло.

art11

Разом з бойовими Павло почав збирати використані «прояви війни» і привозити на мирну Україну, а вже тут їх передавали митцям.

art3

Проект презентує понад 300 експонатів: ящик з під боєприпасів, тубуси від гранатометів, гільзи, фрагменти снарядів, каски, які майстри перетворили у арт-об`єкти.

art5

Серед митців, які представляють свої роботи 8 майстрів з Кіровоградщини.

art9

Виставка триватиме у обласному художньому музеї до 15 листопада.

 

Останні новини по темі
Хлопчику зі Знам`янки терміново потрібні кошти на імплант
znam copy
hroshi
39 гектарів амброзії обійшлись Кропивницькому у мільйон гривень
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у вівторок, 16 липня....

20:13, 15 Липня, 2024

Цьогоріч вперше в Україні День Державності відзначають у нову дату — 15 липня. У Кропивницькому в цей день вшанували тих, хто боровся за Україну і провели міжконфесійну молитву....

18:02, 15 Липня, 2024

Сьогодні, 15 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:36, 15 Липня, 2024