Є новинки: що можна почитати в бібліотеках Кропивницького

13:41, 12 Листопада, 2018

Коли ви востаннє були у бібліотеці? Думаєте, там немає нічого вартісного окрім підручників і класики? “Гречка” розвінчує міфи і пропонує вам огляд новинок, які користуються популяністю у найбільших бібліотеках Кропивницького. А головне їх можна прочитати безкоштовно.

У Обласній унiверсальній науковій бiблiотеці iм.Д.I.Чижевського бібліотекарка Юлія Ярова розповіла про дві популярні книги: «Творча впевненість. Як розкрити свій потенціал» Тома Келлі, Девіда Келлі та Секрети спокою «Лінивої мами» Анни Бикової.

chu2

«У нас користується популярністю серед психології книга “Секрети спокою лінивої мами”, вона зараз в тренді. Книга «Творча впевненість» присвячена дизайну мислення – популярна тема, яка намагається розкрити творчий потенціал будь якої галузі. В кінці книги є дуже багато посилань та творчі завдання»,- каже Юля.

Також провідний бібліотекар відділу обслуговування користувачів Лариса Яворська показала дві книги про український правопис, але не думайте, що це щось нудне та нецікаве. «Пиши сильно» та «Антисуржик» за загальною редакцією Олександри Сербенської.

chu4

«Пиши сильно» – це настільна книга для кожного, хто пише або мріє писати, але боїться наважитись. Також дуже важлива і цікава книга сьогодення це «Анти Суржик», яка розповідає як чемно та шанобливо привітатися, спілкуватися, у різних ситуаціях поводитись у суспільстві»,- відзначила Лариса.

chu3

У Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Є. Маланюка завідувач відділу абонементу Тетяна Дащенко розповіла, що користується популярністю серед читачів книги: Валентини Мастєрової «На тому боці», Ірени Роздобудько «Зів`ялі квіти викидають», Міли Іванцової «Моя бабуся спала з Саган» та Володимира Лиса «Діва Млинища».

malan1

“Ця четвірка книг є лідером, серед читачів. Їх можна відкрити вечері, і захоплено читати до ранку”,- каже Тетяна.

malan2

Маріанна Маковій завідуюча відділом дитячого та сімейного читання у Кіровоградській обласній бібліотеці для дітей ім. Т. Г. Шевченка розповіла серію книг Марії Сердюк про відомих особистостей : Нікола Тесла, Коко Шанель, Стіва Джобс, Альберта Ейнштейна.

shev1

«Це нова серія книг, яку ми тільки отримали в двох екземплярах, ми плануємо презентацію цих книг згодом. Книга – це подорож до світу видатних людей, розповідь про їх життя, навчання та як вони досягли успіху»,- каже Маріанна.

shev2

Також користуються популярністю книги для підлітків Оксани Лушевської «Задзеркалля», Сергія Гридіна «Незрозумілі» та «Кігтик Ковбаско», Ольги Купріян «Солоні Поцілунки», Наталки Малетич «Щоденник ельфа».

shev4

shev3

Останні новини по темі
У Кропивницькому збирають одяг для благодійного розпродажу
46003610 327600991363723 8279868073834446848 n
subsidii
Абонентів «Кіровоградтепло» чекатиме підвищення тарифу на тепло
Читайте також

Попельнастівська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель земляка, захисника Андрія Пасічника....

16:36, 19 Липня, 2024

В Україні, і зокрема у Кропивницькому, у рамках масштабної спецоперації правоохоронці провели 70 обшуків та оголосили 30 підозр службовцям структур, підпорядкованих Міноборони. ...

15:18, 19 Липня, 2024

Верховна Рада України у першому читанні ухвалила законопроєкт №11340, згідно з яким підозрювані й обвинувачені у корупційних злочинах зможуть не нести кримінальної відповідально...

15:17, 19 Липня, 2024