У Кропивницькому українські та польські школярі покажуть театральну виставу

13:20, 03 Вересня, 2019

3 вересня у Кропивницькому українські та польські учні покажуть інтердисциплінарну театральну виставу гри руху, тіні і світла.

 

Як повідомляють організатори, 26 учнів з двох шкіл Польщі (Ліцей №7, місто Торунь, Польща) та України (Навчально-виховне об’єднання №6, Кропивницький та Головківський Навчально-виховний комплекс, Черкаська облась, Україна) створили інтердисциплінарну театральну виставу гри руху, тіні і світла, під час якої виявили нову планету під назвою “Planeta PX9” (“Планета_ПеІКС 9”).

Своє грою учасники перформансу показали способи руху жителів цієї планети, як ці інопланетні створіння співіснують та їх звички. У творчому процесі учні показали, як рухаються туземці, коли гравітація відсутня і коли вона занадто сильна і рух майже неможливий.

Вистава стала частиною міжнародного фестивалю світла Bella Skyway Festival , і вже отримала масу позитивних відгуків глядачів. 

Усіх бажаючих переглянути виставу запрошують: 3 вересня 19:00 та 20:00 у Навчально-виховне об’єднання №6, вул. Велика Перспективна 34/69.

Тривалість: 20 хвилин.

Вхід безкоштовний (по запрошенням).

Як отримати запрошення: оберіть зручний для вас час вистави (19:00 або 20:00), напишіть у месенджер Навчально-виховне об’єднання #6 Кропивницький або Dmytro Sobchuk повідомлення з текстом “Хочу на виставу. Час __“. І вам скажуть, де його можна отримати.

Виставу створено в рамках міжнародного польсько-українського проекту з обміну молоді під назвою “З’являємося на афіші”.

Проект фінансується з фондів Polsko-Ukraińska Rada Wymiany Młodzieży

 

Останні новини по темі
Кропивницька філія Суспільного оголосила творчий відбір телепрограм
sys
21497 1200x800 2
Орендар готелю “Київ” платитиме понад мільйон гривень в місяць
Читайте також

Рік і неповний місяць — саме стільки прожив без війни кропивничанин Єгор Зайцев. І таких дітей, як він, в Україні ціле покоління....

10:40, 14 Квітня, 2024

У Кропивницькому легковик  BMW врізався у дерево. Двох людей із автівки деблокували та госпіталізували....

09:53, 14 Квітня, 2024

Воїна із Великосеверинівської громади, що на Кіровоградщині, Указом Президента посмертно відзначили державною нагородою....

15:42, 13 Квітня, 2024