За перші дні роботи – два десятки врятованих життів

21:42, 03 Січня, 2013

За дорученням віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула на період Новорічних і Різдвяних свят, з 30 грудня по 8 січня, у державі запроваджено соціальний патруль, завданням якого є запобігти людським жертвам, а саме: звести до мінімуму кількість постраждалих у результаті переохолодження.

У Кіровоградській області такі групи діють в обласному центрі та містах обласного підпорядкування – Знам’янці, Олександрії та Світловодську. До складу патруля входять працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій, правоохоронці, соціальні працівники і лікарі швидкої, а також представники Товариства Червоного Хреста та інших громадських організацій. Саме на базі станцій швидкої допомоги чергують згадані оперативні групи. Проте викликати їх можна за усіма телефонами першої допомоги: 101, 102, 103.

Соціальний патруль веде цілодобове спостереження за попередньо розробленими маршрутами, до яких, у першу чергу, входять місця масового скупчення осіб без постійного місця проживання, оскільки саме вони становлять групу ризику.
За перші дні роботи – два десятки врятованих життів.

Вже за перші дні чергування патруля було зафіксовано 25 випадків надання допомоги  постраждалим: 21-го доставлено до лікувальних закладів області та ще 4-х –  до мобільних пунктів обігріву.

Не будьте байдужими, не проходьте повз людину, для якої ви, можливо, є останнім шансом вижити – обов’язково повідомляйте про такі випадки за телефонами екстреної допомоги.

ТУ МНС у Кіровоградській області

Останні новини по темі
Вийшов перший номер газети «101-й округ»
На Кіровоградщині активно надзвонюють на “гарячу лінію” прокуратури
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:53, 29 Травня, 2024

Сьогодні, 29 травня, студенти Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті вийшли на мітинг з вимогою скоротити тривалість пар та зменшити навантаження на студентів...

15:14, 29 Травня, 2024

Кропивничанка Анна Карандукова виборола третє місце у чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з легкої атлетики....

15:00, 29 Травня, 2024