Влада Кропивницького дала “Кіровоградгазу» півтори години, аби відновити газопостачання

12:50, 14 Березня, 2018

Сьогодні, 14 березня, у Кропивницькому зібралася комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якій вирішували шлях подолання проблеми, яка складалася з відключенням газопостачання котелень міста ВАТ “Кіровоградгазом”.

 

Комісію очолив заступник міського голови Олександр Мосін.

Як зазначила представниця «Кіровоградгазу», сьогодні відключають котельні лише «Кіровоградтепла» у зв’язку з наявними заборгованостями. Мосін назвав ситуацію з заборгованістю робочою, і що цю проблему можна було вирішувати інакше.

“Ми тут збираємось не просто для того, щоб поговорити. У комісії є відповідні повноваження приймати рішення, на які треба реагувати. В термін до 14:00 треба отримати інформацію від «Кіровоградгазу» про відновлення газопостачання тих котелень, які вони відключили. Звернутися до всіх органів силових структур, які забезпечують контроль за законодавством, відповідним чином відреагувати на дії керівництва «Кіровоградгазу», – зазначив Мосін.

Після 14:00, якщо не відбудеться жодної реакції від “Кіровоградгазу, комісія знову збереться з представниками усіх силових структур нашого міста, аби вирішувати подільні дії.

Нагадаємо, «Кіровоградгаз» відключив 6 котелень міста від газопостачання.

 

Останні новини по темі
Гриценко: Якби я прийшов до влади – Порошенко сів би за грати
Лісівники Кіровоградщини пропонують бажаючим долучитися до висадки дерев
Читайте також

Правоохоронці вилучили у 28-річного жителя Кропивницького району арсенал боєприпасів.

11:54, 27 Лютого, 2024

У Кропивницькому затвердили перейменування ще 38 вулиць та провулків. У селищі Новому об’єднають вулицю та провулок і перейменують три вулиці....

11:32, 27 Лютого, 2024

Кропивницький отримав 32 мільйони гривень державної субвенції та дотацій. До міського бюджету на 2024 рік внесли зміни. ...

11:11, 27 Лютого, 2024