Гриценко: Якби я прийшов до влади – Порошенко сів би за грати

12:51, 14 Березня, 2018

Анатолій Гриценко, лідер партії “Громадянська позиція” дав прес-конференцію у Кропивницькому.

Політик зазначив, що нинішній візит спрямований перш за все на роботу із партосередками на місцях. Також розповів про пріоритети та завдання партії, зокрема зазначив, що якби їх партія прийшла до влади, перш за все вони зайнялись економікою.

– Створення робочих місць і буквально на руках носити підприємця, який в складних умовах намагається створювати робочі місця, – саме у цьому перспективи розвитку держави, – зазначив Гриценко.

Серед іншого прокоментував інформацію, що з’явилась в низці видань області, де масово з’явились матеріали про нібито розкрадання за часів, коли Анатолій Гриценко був Міністром оборони.
Політик вважає, що таким чином проявляється особиста образа Президента, оскільки Гриценко свідчив проти нього.

– Якби генпрокурором був не кум Порошенка, то вони б вже дійшли до суду. Він знає, що якби я прийшов до влади, Порошенко сів би за грати, – сказав Гриценко.

Сьогодні Анатолій Гриценко планує відвідати Олександрію і Світловодськ.

Останні новини по темі
На Кіровоградщині аграрії перекриють дорогу
Влада Кропивницького дала “Кіровоградгазу» півтори години, аби відновити газопостачання
Читайте також

У лютому 2024 року буде два роки як росія здійснила повномасштабне вторгення в Україну. Як українці навчились жити під регулярними обстрілами та що змінилось за ці роки?...

08:58, 24 Лютого, 2024

У Кропивницькому суд виніс вирок керівнику фермерського господарства, який взяв мільйонні позики у приватної особи начебто для підприємства, проте привласнив гроші собі....

17:43, 23 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель земляків-захисників. 

17:13, 23 Лютого, 2024