Надзвичайні події

ДБР розпочало досудове розслідування щодо голови Кіровоградської ОДА

. 20222

 За заявою громадських активістів з Херсону Державне бюро розслідувань розпочало досудове розслідування щодо ексзаступника голови Херсонської ОДА, нині голови Кіровоградської ОДА Андрія Балоня та заступника обласного управління СБУ у Херсонській області Юрія Мотрука.

balon

ГО "Ми - херсонці" звернулось до територіального управління ДБР у Мелітополі із заявою щодо про те, що вони вбачають протиправні дії чиновників.

Зокрема, активісти вважають, що будучи на посадах чиновники використовували адмінресурс, аби агітувати за Петра Порошенка. Нібито створивши рекламну фірму ТОВ "Медіапівдень", яка юридично належить дружинам чиновників, вони незаконно розмістили на території області сотню білбордів.

Як Територіальне управління ДБР у Мелітополі у відповідь на запит "Гречки" підтвердило, що досудове розслідування у кримінальному провадженні розпочате і внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань № 62019080000000473 від 07.10.2019 за ч.2 ст. 364 КК України ( Зловживання владою або службовим становищем). Станом на 26 листопада про підозру нікому не повідомлено.

 dbr

Поширюйте

Коментуйте


Реклама