У Знам’янці злочинна група займалась виготовленням і збутом наркотиків

Прокуратурою області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом виготовлення та збуту наркотиків організованою злочинною групою.
Незаконну діяльність з виготовлення та збуту психотропної речовини – метамфетаміну, організували мешканці міста Знам’янки. Розповсюджували наркотик на території вказаного населеного пункту наркозалежним, в тому числі й неповнолітнім. Встановлено численні факти обміну метамфетаміну на мобільні телефони, побутову техніку та інші матеріальні цінності.
Діяльність злочинної групи було викрито співробітниками УСБУ в області. За інформацією СБУ, організатором групи був секретар голови одного з районних судів Кіровоградщини, який залучив до незаконної діяльності 8 мешканців області.
Під час обшуків у зловмисників вилучено велику кількість метамфетаміну та канабісу, різноманітну зброю без дозвільних документів, іноземну валюту еквівалентну одному мільйону гривень.
Наразі, 4 її учасників затримано, проводяться слідчо-оперативні заходи щодо встановлення інших причетних осіб.
Правова кваліфікація кримінального правопорушення ч.2 ст.307 КК України, тобто незаконне виготовлення та збут наркотиків.
В свою чергу за клопотанням прокуратури області вирішується питання про обрання фігурантам кримінального провадження запобіжного заходу. Прокуратура наполягатиме на триманні під вартою.
Прес-служба прокуратури Кіровоградської області
Фото з сайту СБ України



