У бібліотеці Чижевського проведуть зустріч з фотомитцями з Прибалтики, тьторками та археологом

12:03, 14 Квітня, 2018

Наступного тижня у бібліотеці імені Чижевського у Кропивницькому проводитимуть виставки, зустрічі з тьюторами альтернативної школи, поетом, фотомитцями та іншими особистостями.


У відділі обслуговування користувачів у рамках роботи Центру європейської інформації представлено книжкову виставку “Європа: духовність та культурні надбання”. У клубі інтелектуальних ігор з 16 квітня розпочинає роботу виставка “Ендшпіль: психологія перемоги”.

17 квітня о 13.00 в Орхуському центрі екологічної інформації відбудеться обговорення екологічних питань на засіданні дискусійної платформи “Екологія очима молоді”, приуроченої до Дня довкілля. Теми, що пропонуються до обговорення: екологічне краєзнавство; поводження з побутовими відходами; радіаційні ризики населення м. Кропивницький; шкідники деревних насаджень; генна модифікація сої та інші.

17 квітня о 14.00 у відділі обслуговування користувачів буде проведений День інформації «Досвід, що потребує оприлюднення». В рамках дня інформації відбудеться зустріч з тьютором першої альтернативної школи «Крок» Алевтиною Сторожевською та куратором середньої групи альтернативної школи «Крок» Валерією Губановою.

17 квітня о 15.00 відділ краєзнавства запрошує на літературну творчу зустріч з В’ячеславом Купрієнком — військовим, поетом, перекладачем, автором та виконавцем пісень “Хто я є? Крок до України”.

18 квітня о 16.30 у відділі мистецтв відбудеться відзначення 30-річчя археологічної пам’ятко-охоронної експедиції Кіровоградщини, в якій переплелися долі багатьох відомих людей нашого краю. Історія експедиції, основні етапи роботи, відкриття, персони та досягнення – все це прозвучить в презентації археолога Миколи Тупчієнка. Новий сайт «Центральноукраїнський пам’ятко-охоронний ресурс» представить досвідчений археолог Валентин Собчук. З розповіддю «З історії спільної експедиції обласної станції юних туристів та Миколи Тупчієнка» виступить Лариса Гайда.

19 квітня о 12.00 у відділі краєзнавства в рамках Краєзнавчих студій відбудеться презентація книги історика Бориса Шевченка “Маловисківщина в роки Другої світової війни. Сторінки історії”. У книзі на основі архівних документів, історичної й краєзнавчої літератури та спогадів розповідається про події Другої світової війни на території сучасного Маловисківського району Кіровоградської області.

19 квітня о 16.15 відділ мистецтв запрошує на ЗУСТРІЧ з фотомитцями – Валерієм Болтушиним (фотоклуб «Нарва», Естонія) та Ейженією Фреймане (фотоклуб «Рига», Латвія). Зустріч відбудеться у рамках проекту ФОТОМІСТ галереї «Єлисаветград».

21 квітня о 13.00 у відділі мистецтв відбудеться творчо-меморіальний вечір «Космос поета Ігоря Тарасенка». Це один із найяскравіших і найскладніших поетів сучасної української літератури. Запрошуємо до спілкування.

Відділ мистецтв запрошує на екскурсії до Всеукраїнської виставки художніх творів “Благовіст”, виставки молодої харківської художниці Марії Некрасової «Живопис» та ін.

Вхід на бібліотечні заходи вільний.

Останні новини по темі
У одному випадку з п’яти питна вода на Кіровоградщині не відповідає вимогам
У Кропивницькому демонтують 13 МАФів
Читайте також

На Кіровоградщині сьогодні, 21 квітня, в 16 населених пунктів тимчасово вимкнули електрику.

09:49, 21 Квітня, 2024

Інформаційний портал «Гречка» потрапив на Мапу рекомендованих медіа за результатами незалежної експертної оцінки Інститут Масової Інформації (ІМІ) та Детектор медіа....

09:45, 21 Квітня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 20 квітня, на площі Героїв Майдану зібрались кропивничани з акцією “Чекаємо” на підтримку військовополонених і зниклих безвісти. Таким чин...

14:47, 20 Квітня, 2024