Продукцію із Кіровоградської області представлять на Kyiv Food and Wine Festival

12:18, 03 Травня, 2018

19-20 травня в столичному ВДНГ відбудеться ювілейний десятий фестиваль Kyiv Food and Wine Festival, в якому візьмуть участь понад 30 зарубіжних та українських виноділень, зокрема з Кіровоградської області.

Про це повідомляють “Букви”.

Команда фестивалю в постійному пошуку нових імен в українському виноробстві.

Серед нових учасників в цьому році будуть винороби з Київської, Вінницької, Миколаївської, Кіровоградської областей та Закарпаття. Так само будуть нові учасники з Грузії і Молдови. На винному маркеті буде представлено 13 малих українських виноробів і 10 іменитих українських брендів, – відзначають організатори .

Одним з важливих проектів цьогорічного Kyiv Food and Wine Festival стане створення винної карти України, що має дати поштовх для винного туризму в країні.

Мета проекту – показати потенціал українського виноробства і створити винний маршрут, проїхавшись по якому будь-який бажаючий зможе відкрити для себе винну України. Показати українське виноробство зсередини, – розповідають організатори.

На гостей, крім лекцій про вино та дегустацій, також чекатимуть фуд-корти, арт-інсталяції, виступи музичних груп, костюмований винний забіг Kyiv Wine Run. Також відбудеться устричний батл з відкриття та поїдання кількох сотень українських устриць.

Вхід на фестиваль – 80 грн (передпродаж онлайн), 100 грн (безпосередньо при вході в день проведення заходу).

Нагадаємо, що на Кіровоградщині є фермерське господарство з виготовлення козячих еко-сирів “Золота коза”, а також винороб Руслан Ковалевський.

 

Останні новини по темі
В Олександрії запрацював 50-метровий басейн (ФОТО)
2018 05 03 baseyn
Cтуденти-медики з Кропивницького зняли відеоролик про наслідки хабарництва в освіті(ВІДЕО)
Читайте також

На Кіровоградщині Петрівський районний суд виніс вирок в’язню, який під час відбування покарання у колонії вдарив наглядача....

11:40, 15 Липня, 2024

З вересня 2025 року вступає в дію постанова уряду про проведення базової загальновійськової підготовки в закладах вищої освіти всіх форм власності. Пояснюємо, хто має право відм...

11:39, 15 Липня, 2024

В Олександрії, що на Кіровоградщині 50-річний чоловік ганявся за дружиною і погрожував їй гранатою. Станом на понеділок, 15 липня він затриманий і очікує обрання йому запобіжног...

10:03, 15 Липня, 2024