Притулки для тварин отримали допомогу від бізнесу

10:39, 14 Січня, 2022

Як відомо, Україна входить до першої десятки країн з найбільшою кількістю бездомних тварин. За різними підрахунками, лише собак – понад 100 тисяч, а офіційну статистику всіх покинутих напризволяще тварин ніхто не веде. Які є зрушення за останній рік та хто долучається до цієї справи.

Проблему зменшення чисельності безпритульних тварин намагаються вирішити недержавні притулки, які функціонують переважно за рахунок волонтерів. Вони займаються опікою та прилаштуванням самотніх тварин в родину. Та, зазвичай, такі місця переповнені кинутими «хвостиками» та потребують постійного фінансування.

Мережа електроніки Фокстрот як соціально-орієнтована компанія не змогла залишитися осторонь цієї проблеми. А оскільки бренд-персонажем є лисеня Фоксі, захист безпритульних тварин став провідною соціальною темою для вирішення цього питання та уже цілий рік реалізується у проекті «Пухнасті друзі в кожен дім» спільно з благодійною організацією «Щаслива лапа» (Happy Paw) та за участю бренду побутової техніки beko.

Ця ініціатива охоплює кілька напрямків:

  • запуск інформаційної кампанії про безпритульних тварин та притулки у великих містах та всіх магазинах мережі Фокстрот;
  • підтримки проєкту «Опіка»;
  • участь в освітніх активностях з популяризації гуманного ставлення до тварин;
  • надання щомісячної благодійної допомоги притулкам технікою та кормом.

2 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

Так, серед 25 закладів, яким направили допомогу, в тому числі її отримали чотири притулки – у Кропивницькому («Щасливий пес», «Чотири лапи») та на Черкащині («Життя», «Друг»). Передано холодильники, морозильні камери, дрібну побутову техніку.

«До воріт притулку «Щасливий пес» під’їхала величезна машина, та ще й з київськими номерами. А в машині приїхали подарунки! Ми дуже вдячні за важливу допомогу нашому притулку та чекаємо гості», – зазначила волонтер Оксана Литвинова на сторінці притулку у Фейсбук.

3 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

Крім того, у листопаді притулку «Щасливий пес» на кошти, зібрані в магазинах Фокстрот від продажу благодійних магнітів «Допомагаю пухнастикам», закуплено новенькі будиночки для песиків. Теплі та затишні вони захищають «хвостиків» від негоди!

У представництвах Фокстрот та beko додають, що прагнуть допомогти зробити перебування тварин у притулках більш комфортнішим, та сподіваються, що кожна самотня тварина зможе знайти дім.

«Сьогодні більшість людей не мають достатньої інформації про кількість притулків для бездомних тварин, які існують в Україні. Мета нашої співпраці – розповісти якомога більшій кількості українців про притулки і таким чином збільшити шанси тварин на влаштування у нові родини», – розповіли у Фокстрот.

4 copy copy copy copy copy copy copy copy

Приєднатися до ініціативи може кожен, хто не байдужий до долі чотирилапих пухнастих друзів. Детальніше про проєкт та про те, як забрати тварину з притулку, читайте на сторінці happypaw.ua.

Реклама

Останні новини по темі
Понад тисячу жителів Кіровоградщини зробили бустерну дозу проти ковіду
vaczunazija
bcb67ced a342 45f7 a7db b3b56530cf3f
Біля Смоліного перекинуся рейсовий автобус: є постраждалі (ФОТО)
Читайте також

Кропивницька та Петрівська громади, що на Кіровоградщини, повідомили про загибель земляків у боротьбі проти російських загарбників....

18:17, 17 Червня, 2024

Громадська організація “Жіноча ліга” запрошує студенток віком від 18 до 21 років на безоплатне навчання в академії медіа для дівчат....

17:45, 17 Червня, 2024

У понеділок, 17 червня, у Кропивницькому сталася ДТП. На перехресті вулиць зіткнулися тролейбус та легковик....

17:27, 17 Червня, 2024