БК «Єлисавет-Баскет-2» став срібним призером Першої ліги

30 березня визначилися переможці та призери жіночого Чемпіонату України з баскетболу в Першій лізі. У зв’язку з тим, що Федерація баскетболу України відмовилася від серії плей-офф, трійку кращих команд чемпіонату, у Києві 28-30 березня, визначали переможці попередніх турнірів. Таким чином медалі розіграли три команди – кіровоградський «Єлисавет-Баскет-2», БК «Франківськ» і «Вінницькі блискавки».
Перший матч, що відбувся 28 березня, збірна під керівництвом Людмили Коваленко поступилася франківчанкам, яких очолює колишній наставник БК «Єлисавет-Баскет» Юрій Процюк – 67:85
БК «Франківськ» – БК «Єлисавет-Баскет» 85:67 (24:19, 26:14, 17:13, 18:21)
Вчора, 30 березня, БК «Єлисавет-Баскет-2» провів гру з «Вінницькими блискавками». Наші баскетболістки, лідируючи протягом трьох чвертей, заключну 10-хвилинку віддали суперницям і лише очкова перевага, зароблена у попередній частині гри, дозволиа їм утримати переможний рахунок.
БК «Єлисавет-Баскет-2» – «Вінницькі блискавки» 75:67 (20:17, 20:19,22:11, 13:20)
Таким чином дівчата з «Елисавет-Баскет-2» стали срібними призерками першолігового чемпіонату.
«Вінницькі блискавки» теж програли «Франківську» 61:76 і задовольнилися бронзою.


