Змінив стоматкабінет на мікрофон: кропивничанин пише власний англомовний альбом (ВІДЕО)

13:14, 14 Вересня, 2022

У Кропивницькому 21-річний Ігор Фіртич записує свій перший пісенний альбом. Всі композиції будуть англійською мовою. На першу пісню із назвою “Every Night” вже відзняв кліп.

Фото зі сторінки Ігора в Instagram

Як почав займатися музикою, хто надихнув та що планує далі – Igowood (ред. – такий псевдонім співака) розповів “Гречці”.

Юнак родом із села Аджамка, що на Кіровоградщині. Після закінчення школи переїхав до Кропивницького, де навчався в коледжі на зубного техніка. Надалі працював за професією. Проте війна змінила життя Ігора.

“Після повномасштабного вторгнення я залишився без роботи. Потрібно було думати, що робити далі”, – розповідає співак.

Раніше хобі юнака було знімати відео для “Youtube”, по типу кліпів, на різні композиції своїх кумирів.

Коли він залишився без роботи, друзі, які також займаються музикою, наштовхнули Ігора на думку, що він і сам міг би почати свій творчий шлях із власними піснями. А улюблені закордонні виконавці Lana Del Rey,  Weyes Blood  та Phoebe Bridges надихнули створювати пісні саме англійською мовою.

“Отак і з’явилася моя перша пісня “Every Night”, яку я нещодавно записав та відзняв на неї відео”, – зазначив Igowood.

При цьому юнак зізнається, що ні спеціальної музичної освіти не має, ні якихось курсів із вивчення англійської мови теж не проходив. Свої вміння у музиці та знання з англійської розвивав самостійно на базі знань, отриманих у школі та коледжі.

Пісні записує сам, в себе вдома. Наразі працює над створенням першого англомовного альбому.

“В мене є мікрофон і комп’ютер, а більше нічого поки й не треба, – посміхається Ігор і додає, – Вже написані пісні для першого альбому, зараз якраз працюю над їхнім записом.”

306411515 800877071028469 2833688889455317423 n

Робоче місце Ігора, де він вдома працює над альбомом/ Фото Ігора Фіртича

Називатиметься альбом “Liminal Summer”, українською “Лімінальне літо”. До нього ввійдуть 10 композицій. Закінчити роботу над альбомом Igowood планує до кінця року.

Як його просуватиме, поки питання не вирішене. Наразі він просто насолоджується процесом та працює на результат. А коли з того вийде повноцінний альбом, тоді вже займеться іншими питаннями.

Юнак говорить, що можливо, в майбутньому створить й україномовний альбом.

Наприкінці спілкування він зазначив, що ймовірно, любов до музики та талант йому передалися від прадідуся, який був скрипалем.

“Музика під час Другої світової війни фактично врятувала прадідусеві життя. Коли в 1941 році німці зайшли в село, де жив прадід, і почули як він гарно грає на скрипці, то залишили його живим”, – розповів Ігор.

Тепер же, через 81 рік від тої події, музика стала способом життя для правнука скрипаля під час війни нинішньої, із російськими загарбниками.

“Музика в такі часи дуже важлива, вона також певним чином рятує”, – наголосив Ігор Фіртич.

Перший кліп від Igowood:

 

Останні новини по темі
Які овочі ідеально підходять для ролів?
ovo4i
trolejbus
Конфлікт у кропивницькому тролейбусі: чи дає цифрове посвідчення право на пільговий проїзд (ВІДЕО)
Читайте також

Під час оголошеної повітряної тривоги сьогодні, 25 лютого, у Кропивницькому районі було чутно вибухи. Згідно із попередньою інформацією без постраждалих. ...

20:57, 25 Лютого, 2024

Новгородківська громада, що на Кіровоградщині, повідомила що загинув земляк, захисник Володимир Орел 1973 року народження....

17:31, 25 Лютого, 2024

На сайті офіційного інтернет-представництва Президента України створили електронну петицію про присвоєння військовослужбовцю Сергію Завірюсі звання Героя України посмертно. Пети...

16:56, 25 Лютого, 2024