Прокуратура повернула кіровоградцям 13 мільйонів

22:37, 05 Січня, 2013

Прокурорами Кіровоградщини проводиться велика й цілеспрямована діяльність, скерована на вирішення одного з найболючіших для населення області питань: ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати.

Минулого року завдяки зусиллям прокурорів  кіровоградцям  повернуто 13,8 млн. грн. заборгованої заробітної плати. За результатами проведених перевірок стану додержання вимог законодавства про працю прокурорами міст та районів було порушено 11 кримінальних справ. На сьогоднішній день до суду скеровано 14 справ зазначеної категорії. Внесено 160 документів прокурорського реагування, за якими відшкодовано 13,8 млн. грн. До відповідальності притягнуто 117 посадових осіб, з яких 59 – спеціалістів органів державної влади, місцевого самоврядування та державного контролю.
Одними із головних причин виникнення боргів із виплати заробітної плати в регіоні є недостатність заходів до її подолання, вжитих органами місцевого самоврядування, неповнота виконання вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Неналежно здійснюються надані державою повноваження органами контролю. Крім того, порушення законодавства виявлено також у діяльності багатьох суб’єктів господарювання тощо.
Питання погашення боргів  із виплати заробітної плати лишається пріоритетним напрямком діяльності  для органів прокуратури Кіровоградщини і у новому 2013 році.

Прес-служба прокуратури області
Фото звідси

Останні новини по темі
У кіровоградському перинатальному центрі народилось 53 двійні
Ніч у кіровоградській бібліотеці(ПРОГРАМА)
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

21:15, 25 Травня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 25 травня, відбулися спортивні змагання серед військових та ветеранів “Сильні України”....

19:44, 25 Травня, 2024

Сьогодні, 25 травня, підприємство «Кіровоградобленерго» оприлюднило графіки відключення електрики в області, які діятимуть з 18:00 до 00:00....

16:37, 25 Травня, 2024