Кіровоград: дошкільнят Арнаутово приймуть до садочка за пів року

11:21, 18 Березня, 2013

  Минулого тижня голова Кіровоградської ОДА Андрій Ніколаєнко та мер міста Олександр Саінсус відвідали  ЗОШ №33(Арнаутове), на базі якої планують відкрити змішану групу дошкільнят.

 

    Проте, як повідомила в ефірі місцевого телебачення начальник  управління освіти Кіровоградської міської ради Лариса Костенко, першу дитину «новостворена» група для дошкільнят побачить майже за пів року.

    Як відзначила Лариса Давидівна, у Кіровограді діє 39 дошкільних навчальних закладів, але у деяких мікрорайонах обласного центру на сьогодні немає дошкільних навчальних закладів. З цією метою в обласному центрі вже розпочато створення на базі загальноосвітніх шкіл навчально-виховних комплексів, до складу яких входитимуть садочки. Однією з перших таких груп у нинішньому році стане створення на базі міської ЗОШ №33 дошкільного відділення, яке вже з 1-го вересня повинно прийняти перших дошкільнят.    

    За словами Лариси Костенко, у закладі планується відкрити одну змішану групу для дітей 4-6 років, cadarnn1розраховану на 25 вихованців, а за потреби – облаштувати другу кімнату для додаткової дитячої групи.

    Яким чином формуватиметься програма для дітей різного віку і наскільки така дошкільна освіта буде повноцінною, очільник управління освіти не пояснює.

    Нагадаємо, 14 січня нинішнього року у новозбудованому приміщенні міської ЗОШ №15 також було відкрите дошкільне відділення.

За матеріалами сайту Кіровоградської міської ради

Останні новини по темі
У Кіровограді завершився конкурс шпаківень (ФОТО)
«Олександрія» завершила збір на мажорній ноті
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у вівторок, 16 липня....

20:13, 15 Липня, 2024

Цьогоріч вперше в Україні День Державності відзначають у нову дату — 15 липня. У Кропивницькому в цей день вшанували тих, хто боровся за Україну і провели міжконфесійну молитву....

18:02, 15 Липня, 2024

Сьогодні, 15 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:36, 15 Липня, 2024