Волонтери проекту “Будуємо Україну разом” працюватимуть в Олександрії

16:00, 30 Січня, 2018

В Олександрії, що на Кіровоградщині, буде працювати всеукраїнський будівельний проект “Будуємо Україну разом”, який займається ремонтами соціальних об’єктів, а також житла малозабезпечених громадян.

Олександрія потрапила в число 16 міст, де проект буде діяти в 2018 році. Заявку на приїзд проекту подавала громадська організація “Спілка художників Олександрійщини” з проханням допомогти в ремонті галереї VashArt, повідомляє “Моя Олександрія”.

Повідомляється, що проект має намір допомогти з ремонтом галереї VashArt і ремонтом житла кільком малозабезпеченим олександрійським родинам, які відберуть члени команди.

“Будуємо Україну разом” (БУР) – це культурно-освітній проект, який подорожує по Україні і допомагає в ремонті соціальних об’єктів, а також житла малозабезпечених громадян.

За чотири роки команда БУР відвідала 30 міст, де відремонтувала 144 об’єкта, створила 47 громадських просторів і 50 малюнків і Мураль.

 

Останні новини по темі
Суд слухатиме справу за обвинуваченням в тероризмі в режимі відеоконференції (ФОТО,ВІДЕО)
latiweva1
Створення додаткової арки-шляхопроводу у Кропивницькому займе місяць
Читайте також

Розгляд теми “Підтримка здоров’я в умовах війни” відкриває перед нами важливу проблематику, яка має безпосередній вплив на фізичне та психічне благополуччя люд...

13:26, 27 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили підозру працівниці податкової в допомозі підприємцю ухилятися від сплати податків. Збитки державі оцінили у 3,4 мільйона гривень....

13:16, 27 Лютого, 2024

Парк імені Крючкова передали у постійне користування Кропивницькій єпархії ПЦУ.

12:37, 27 Лютого, 2024