Підприємства з Кропивницького запропонували додаткову стипендію для студентів

15:45, 04 Квітня, 2018

У Кропивницькому підприємства «Гідросила» та «Ельворті» пропонують студентам додаткову стипендію в розмірі 1 500 грн за хороші і відмінні результати навчання. Про це повідомляє Юрій Зорін, заступник директора по управлінню персоналом у ПрАТ «Гідросила».


Якщо студенти з Кропивницького навчаються з спеціальністю «Прикладна механіка» в Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського, Криворізькому національному університеті, Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “ХАІ”, Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова – то зможуть отримувати цю стипендію.

Відповідно до умов пропозиції, підписується договір, кожен семестр починаючи з 1 курсу подається заява та копія документа про результати навчання за кожен семестр навчання. У разі відрахування з ВНЗ з неповажних причин студент повинен відшкодувати кошти. Після цього необхідно відпрацювати на підприємстві не менше 3 років за отриманою спеціальністю.

Останні новини по темі
У Кропивницькому відбудеться зустріч із заслуженим журналістом України
Що робити водію якщо ДТП сталась через яму на дорозі
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024