Кіровоградщина: у рамках акції “Майбутнє лісу в твоїх руках” висадили 125 дерев (ФОТО)

09:14, 10 Квітня, 2018

Цьогорічна акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» у ДСДЛ центрі «Веселі Боковеньки» розпочалась 21 березня, у Міжнароднй день лісу. У цей день для учнів Веселобоковеньківського шкільного лісництва провели урок знань про ліси, а 22 березня діти провели свято «На крилах весни – прилітають птахи». Про це повідомляє прес-служба КОУЛМГ. 


П’ятого квітня акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» продовжилась висаджуванням деревних та чагарникових порід у дендропарку. Дійство співпало із 125-річчям заснування дендропарку.

Головними учасниками акції стали учні Веселобоковеньківського шкільного лісництва. 

У центральній частині парку висадили 125 дерев і чагарників. Рослини висаджувались з урахуванням проекту створення дендропарку. Для збереження колекції посадили сосну гірську, ліщину ведмежу, каштан кінський, ялину колючу, тюльпанове дерево. Крім того висадили нові рослини, яких ще не було в колекції, – павловнію, метасеквою, барбарис Тунберга й кілька сортів магнолії.

Останні новини по темі
У Кропивницькому планують відновлювати Фортецю Святої Єлисавети
Автори Кіровоградщини можуть долучитися до написання нових “Теплих історій”
Читайте також

На Кіровоградщині сьогодні, 21 квітня, в 16 населених пунктів тимчасово вимкнули електрику.

09:49, 21 Квітня, 2024

Інформаційний портал «Гречка» потрапив на Мапу рекомендованих медіа за результатами незалежної експертної оцінки Інститут Масової Інформації (ІМІ) та Детектор медіа....

09:45, 21 Квітня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 20 квітня, на площі Героїв Майдану зібрались кропивничани з акцією “Чекаємо” на підтримку військовополонених і зниклих безвісти. Таким чин...

14:47, 20 Квітня, 2024