Ціна держави: мешканці Кропивницького рахували в інтернеті суму своїх податків (ФОТО)

13:43, 30 Жовтня, 2018

 Сьогодні, 30 жовтня у рамках проекту “Ціна держави” на вулиці Дворцова перехожим пропонували перевірити суму своїх податків.

 

На Дворцовій лежали мішки з несправжніми грошима, на яких позначено на що і скільки кропивничани сплачують з податків. Наприклад: “У цьому мішку 2 274 000 гривень скільки сплатять батьки школи у Кропивницькому на освіту цього року зі своїх податків”

der3

Кропивничан інформували про те, скільки коштів вони віддають до бюджету України, які податки сплачують і на що вони йдуть.

«Ми пропонуємо людям перейти на сайт cost.ua ввести свою зарплатню та отримати чек на якому вказано, скільки вони сплачують податків на рік та на що ці гроші витрачаються. І ще цей рахунок показує, що жодна з державних послуг не є безкоштовною – ні освіта, ні медицина, ні охорона порядку»,- відзначають організатори.

der2

der4

 

Останні новини по темі
40 посадовців притягнуто до відповідальності за неналежне утримання доріг (ФОТО,ВІДЕО)
polll1
cbn
Чотири тисячі доларів сплачує державі середньостатистична родина з Кіровоградщини за рік
Читайте також

Попельнастівська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель земляка, захисника Андрія Пасічника....

16:36, 19 Липня, 2024

В Україні, і зокрема у Кропивницькому, у рамках масштабної спецоперації правоохоронці провели 70 обшуків та оголосили 30 підозр службовцям структур, підпорядкованих Міноборони. ...

15:18, 19 Липня, 2024

Верховна Рада України у першому читанні ухвалила законопроєкт №11340, згідно з яким підозрювані й обвинувачені у корупційних злочинах зможуть не нести кримінальної відповідально...

15:17, 19 Липня, 2024