До травня розроблять чіткі правила для бажаючих відключитись від централізованого теплопостачання

08:58, 13 Листопада, 2018

До 1 травня в Україні розроблять документ, який чітко регламентує, хто і за яких умов матиме право на відключення від централізованого опалення.

Про це повідомив Сергій Пінчук, експерт групи “Реформа енергетичного сектору” Реанімаційного Пакету Реформ, під час семінару з комунікацій реформ на тему “Енергоефективність – шлях до економічного зростання”.

Як зазначив експерт, список тих, хто матиме право на відключення буде у відкритому доступі і кожен зможе глянути має право на відключення чи ні.

Попри заборону, зазначив присутній на семінарі депутат Олександр Цертій, є випадки, коли люди знайшли корупційні шляхи – вони просто “зникають” зі списку абонентів теплового підприємства і не платять за тепло.

Нагадаємо, наразі у Кропивницькому є черга бажаючих відключитись від централізованого опалення, проте люди не отримують дозволи на відключення від комісії міськради, через постанову уряду. До цього в обласному центрі від централізованого постачання відмовилось 65% абонентів і система теплопостачання є значно розбалансованою. Дозволи на відключення отримують лише ті мешканці, які хочуть відключитись від опалення цілим будинком, або ті, у чиїх будинках залишилось по кілька квартир без автономки.

 

 

Останні новини по темі
У Кропивницькому розповіли про зміни надання житлових субсидій
sybsudia
merrychris
10 ідей для святкового настрою і підготовки до Нового року
Читайте також

Вісім років тому, 14 липня 2016 року, Кіровоград офіційно перейменували на Кропивницький. “Гречка” вирішила згадати ключові етапи перейменування міста....

10:45, 14 Липня, 2024

Бананове морозиво – це простий десерт, який можна приготувати вдома за лічені хвилини, і який у спекотну погоду стане справжнім порятунком. Для цього вам знадобиться всього кіль...

09:51, 14 Липня, 2024

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запровадили на Кіровоградщині у неділю, 14 липня....

20:28, 13 Липня, 2024