Жителям Кіровоградщини цьогоріч безкоштовно встановлять понад 16 тисяч електролічильників

11:43, 15 Листопада, 2018

Безкоштовне встановлення приладів електрообліку було заплановане «Кіровоградобленерго» протягом 2018 року в рамках інвестиційної програми.


Про це повідомляє Сергій Богомільчук, прес-секретар ПрАТ «Кіровоградобленерго». 

Такі прилади обліку мали встановлювати у Голованівському, Олександрійському, Добровеличківському, Маловисківському, Новомиргородському районах і місті Кропивницькому. Наразі роботи зі встановлення вже на завершальному етапі.

«Зокрема, у Кропивницькому нові лічильники встановили в багатоповерхівках за адресами: вулиця Героїв України, 10, вулиця Пацаєва , 14, корпус 1, вулиця Андріївська 16, вулиця Вокзальна, 33, проспект Перемоги, 8, корпус 1. Найближчим часом лічильники отримають мешканці ряду вулиць приватної забудови у районах Ковалівка та Стара Балашівка», – повідомляють у прес-службі підприємства.

У таких електролічильників передбачена можливість використання електроенергії за зонами доби, що дозволить економити, перевівши використання частини електроприладів на нічний режим роботи. Для того, аби перейти до диференційованого за періодами часу обліку електроенергії, споживачу просто необхідно по факту встановлення такого лічильника звернутися з відповідною заявою до району електричних мереж за місцем проживання.

Крім того, такі прилади дозволять енергокомпанії дистанційно знімати показники, відключати боржників й відновлювати електропостачання після оплати боргу, а споживачі, у свою чергу, зможуть краще контролювати рівень оплати – про наявність заборгованості їх повідомить табло лічильника. Окрім цього, вони обладнані багатоступеневим захистом від стороннього втручання у їхню роботу.

Останні новини по темі
Театр ляльок покаже повчальні казки
gl
Завтра представник теплогенеруючого підприємства відповідатиме на запитання кропивничан
Читайте також

Вісім років тому, 14 липня 2016 року, Кіровоград офіційно перейменували на Кропивницький. “Гречка” вирішила згадати ключові етапи перейменування міста....

10:45, 14 Липня, 2024

Бананове морозиво – це простий десерт, який можна приготувати вдома за лічені хвилини, і який у спекотну погоду стане справжнім порятунком. Для цього вам знадобиться всього кіль...

09:51, 14 Липня, 2024

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запровадили на Кіровоградщині у неділю, 14 липня....

20:28, 13 Липня, 2024