У Кропивницькому планують оновити план зонування міста

11:11, 22 Листопада, 2018

У Кропивницькому в наступному році планують розробити новий план зонування міста, паспорт центральних вулиць та внести коригування до історико-архітектурного плану міста.

 

Як повідомляють на сторінці постійної комісії з архітектури, будівництва, реклами, земельних відносин міської ради, відповідну пропозицію «Про внесення змін до рішення міської ради від 28 квітня 2011 року №473» погодили учора, 21 листопада, на профільній депутатській комісії.

Діючий план зонування міста був розроблений у 2013 році, однак через те, що наразі введено в дію нові державно-будівельні норми, його потрібно повністю переробити.

Щоб розробити новий план зонування міста, необхідно витратити 960 тисяч гривень.

Також планують розробити схему тимчасових споруд та архетипів. На неї відповідно необхідно передбачити 450 тисяч гривень.

У планах на наступний рік є і розробка паспорту центральних вулиць міста. На цю новацію закладено 180 тисяч гривень. 

У паспорті вулиці буде зазначено усю інформацію щодо її вигляду (стан тротуарів, освітлення, проїжджої та газонної частини, фасадів, тощо), наявності зовнішньої реклами та комунікацій.

Таким паспортом зможуть користуватися під час планування заходів до галузевих програм та видачі необхідних дозволів керівники та спеціалісти управління архітектури та містобудування, житлово-комунального господарства та капітального будівництва. Але найбільше головний архітектор міста Вадим Мездрін сподівається, що наявність паспортів вулиць дозволить врегулювати зовнішню рекламу на центральних вулицях міста.

 

Останні новини по темі
Волонтери Кропивницького передали безкоштовні ліки міським поліклінікам (ФОТО)
liku
Завтра у Кропивницькому відбудеться благодійний розпродаж одягу
Читайте також

В цьому році Україна втретє відзначатиме День Української Державності. Це свято покликане нагадувати, що наша країна має багатовікову історію державотворення. ...

14:57, 15 Липня, 2024

У місцевих чатах та групах у соціальних мережах поширили повідомлення про начебто виплати по 9500 гривень від Польщі для кожного українця. Повідомлення містить шахрайське посила...

14:52, 15 Липня, 2024

На Кіровоградщині директору фірми-підрядника оголосили підозру у заволодінні державними грошима. Цей підрядник виконував капітальний ремонт лікарняної їдальні у Знам’янці....

14:35, 15 Липня, 2024