Соцпітримка вразливих верств населення буде закладена у бюджет Кропивницького-2019

20:30, 22 Листопада, 2018

Члени бюджетної комісії міськради Кропивницького Олександр Цертій і Олег Краснокутський взяли участь у програмі «Тема дня» на каналі «Кіровоград».Зокрема вказали на брак фінансування у сфері освіти і медицини через недофінансування цільових державних субвенцій. Щоб закрити брак коштів на виплату зарплату цих галузях довелося залучати кошти з місцевого бюджету.

«Раніше ми робили помилки як депутати. Ми брали ресурс і розтягували його по депутатських округах. Така була, так би мовити «конституція» бюджетних відносин. Ми змагались, хто скільки дворів заасфальтує, але ми, на даль, не реалізовували великі інфраструктурні проекти. А от в цьому скликанні почали. Перший з них – громадський транспорт. Також, почали роботу над проектами, до яких роками не доходили руки: це арка, ремонт вулиці Короленка і шляхопроводу біля аеропорту. Це і ЦНАП. Наші опоненти, на жаль, критикують, вважають, що ЦНАП непотрібний.» – прокоментував бюджетну ситуацію Краснокутський.

Він відзначив, що поки що не має точної інформації щодо бюджету наступного року, адже нині триває робота.

«Те що почали в цьому році ми маємо завершити в наступному. Особисто моя точка зору, що у нас у місті є значний прошарок населення, яке нездатне на рівних забезпечувати себе. Люди піднімали питання і пільгового проїзду інвалідів ІІІ групи та інші. І їх запити мають знаходити відображення у бюджеті», – додав депутат.

Останні новини по темі
КСУ отримав конституційне звернення Верховної Ради про перейменування Кіровоградської області
oblast
4de60f76 63a4 461a 92e5 4020ba2a14fd
Завтра на перехресті Попова та Коваленка не працюватиме світлофор
Читайте також

Військовозобов’язані зможуть оновити свої дані у ЦНАПі «Прозорий офіс» і цієї суботи, 13 липня, з 8:00 до 16:00....

13:50, 12 Липня, 2024

На Кіровоградщині від початку 2024 року низка медзакладів отримали від МОЗ компʼютерні томографи, рентгенівські системи та ангіограф....

13:01, 12 Липня, 2024

Під час постійних відключень електрики може виникати проблема із безготівковим розрахунком. Розповідаємо, які альтернативи для прийняття безготівкових платежів діють, коли звичн...

12:41, 12 Липня, 2024