Державна дотація для аграріїв: у Кропивницькому розповіли про зміни

11:55, 30 Листопада, 2018

Вчора, 29 листопада, у Кропивницькому заступник Міністра аграрної політики та продовольства України розповів про державну фінансову підтримку розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації.

 

Як повідомляє сайт департаменту агропромислового розвитку Кіровоградської ОДА, Віктор Шеремета розповів, що Урядом внесено ряд змін до діючих нормативно-правових актів і додано ще 2 напрямки фінансової підтримки:

1. Бюджетна субсидія на 1 га для новостворених фермерських господарств, яка передбачає 3000 гривень.

Для впровадження сільської діяльності не більше 60 000 гривень на одне господарство.

agra

2. Бюджетна субсидія на 1 га для членів фермерських господарств передбачає суму у розмірі 5,5 прожиткового мінімуму на одного члена фермерського господарства.

Максимальний розмір на одне ФГ не більше 30 000 гривень.

agra2

Участь у заході взяли представники фермерських господарств, районних асоціацій фермерів та приватних землевласників, управлінь/відділів агропромислового розвитку райдержадміністрацій (всього 120 учасників).

Учасники заходу зверталися за коментарями стосовно співпраці із банківськими установами, механізму подання підтвердних документів для отримання компенсації, термінів, у які відбувається нарахування та виплата фінансової підтримки.

Аграріями було висловлено ряд пропозицій щодо удосконалення норм чинного законодавства для спрощення процедури оформлення документів для отримання фінансової підтримки. Заступник міністра рекомендував направляти відповідні пропозиції Міністерству аграрної політики та продовольства України.

 

Останні новини по темі
Кіровоградрибохорона просить повідомляти про випадки задухи риби
ruba
chorn
У Кропивницькому відбудеться концерт авторської пісні
Читайте також

На Кіровоградщині Петрівський районний суд виніс вирок в’язню, який під час відбування покарання у колонії вдарив наглядача....

11:40, 15 Липня, 2024

З вересня 2025 року вступає в дію постанова уряду про проведення базової загальновійськової підготовки в закладах вищої освіти всіх форм власності. Пояснюємо, хто має право відм...

11:39, 15 Липня, 2024

В Олександрії, що на Кіровоградщині 50-річний чоловік ганявся за дружиною і погрожував їй гранатою. Станом на понеділок, 15 липня він затриманий і очікує обрання йому запобіжног...

10:03, 15 Липня, 2024