У Кіровоградській області запрацювали «телефони довіри» з детінізації економіки

15:07, 04 Березня, 2020

 

Для оперативного реагування на повідомлення громадян про правопорушення такі лінії “довіри” створені у кожній області, зокрема, Кіровоградській.

Про це повідомляє Кіровоградська облдержадміністрація з посиланням на департамент стратегічних розслідувань Нацполіції.

На виконання рішення уряду на території держави працівники поліції проводять комплекс превентивних заходів з протидії незаконному використанню надр, обігу деревини, пального, спирту, тютюну, лікеро-горілчаної продукції та гральному бізнесу.

З метою координації зусиль та покращення ефективності з протидії правопорушенням у вказаних сферах у регіонах створені спільні робочі групи.

Для оперативного реагування та припинення протиправної діяльності в кожному обласному управлінні стратегічних розслідувань запрацювали «телефони довіри».

Громадяни, яким мають інформацію про вчинення правопорушень, можуть звертатися на спецлінію «102» або на «телефони довіри», зокрема в Кіровоградській області: +38 (096) 976-06-04, +38 (0522) 24-23-43.

Фото з вільних джерел

 

Останні новини по темі
Ще чотири громади Кіровоградщини визнали спроможними
watch out crypto exchanges decentralization is coming1
Кіровоградщина: синоптики розповіли про зниження температури повітря
Читайте також

Інклюзивність, доступність і безбар’єрність – це не просто “трендові слова”, а важливі принципи, які є необхідними та базовими при проєктування будь-якого середовища, зокр...

09:52, 25 Травня, 2024

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024

З кожним роком технології відіграють все більшу роль у нашому повсякденному житті, включаючи й фінансову сферу. І одним із найновіших та найзручніших розвитків в цьому напрямку ...

19:37, 24 Травня, 2024