У двох ОТГ на Кіровоградщині впровадять Державний аграрний реєстр

13:15, 09 Вересня, 2020

Із 16 вересня у Кіровоградській області стартує пілотне впровадження Державного аграрного реєстру. У проєкті впродовж місяця участь братимуть Приютівська та Новопразька ОТГ. 

 

Як повідомили на сайті Кіровоградської облдержадміністрації, громади обрали за результатами відкритого конкурсу. Загалом в Україні проєкт реалізують у 53 ОТГ.

Працівники ОТГ стануть операторами Державного аграрного реєстру. Вони консультуватимуть фермерів із питань роботи реєстру та допомагатимуть реєструватись тим аграріям, які не мають комп’ютера або доступу до інтернету.

Серед переваг, які отримають сільгосвиробники після реєстрації, – спрощений доступ до державної підтримки та отримання оперативної інформації про різні аспекти аграрної політики.

Окрім цього, аграрії зможуть розраховувати на покращений доступ до банківського кредитування та долучення до державної програми кредитних гарантій, оскільки інформація в реєстрі матиме для банків статус офіційної. Також сервіс передбачає доступ учасників до таких функцій і сервісів, як оформлення заявки на приїзд інспектора ДПСС, замовлення довідок про свою діяльність і повідомлення Держгеокадастру чи будь-яких інших реєстрів про помилки, – йдеться в повідомленні.  

Безкоштовно зареєструватися в Державному аграрному реєстрі можуть сільськогосподарські виробники, фізичні особи, які займаються веденням особистого селянського господарства, і самозайняті особи у сфері сільського господарства.
 

 

Останні новини по темі
Набережну Кропивницького хочуть розмалювати етномалюнками
nab1
vuboru
Кропивницькому на проведення місцевих виборів виділили майже 8 мільйонів гривень
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024