Відео виступу Артема Стрижакова на стадіоні «Зірка» (ВІДЕО)

17:05, 28 Вересня, 2020

 Як відомо, у Кропивницькому на стадіоні «Зірка» відбувся з’їзд-конференція партії «Перспектива міста», в рамках якої відбулося представлення команди та Стратегії Стрижакова «Місто перспектив для кожного».

Так, Артем Стрижаков звернувся до присутніх з відвертою промовою, під час якої закцентував увагу на кричущих проблемах обласного центру, які міська влада не змогла вирішити за 5 років каденції.

 

«Чому місто, яким ми повинні пишатися, перетворився на місто, за яке так часто соромно? Мені як городянину по-справжньому соромно за вбиті тротуари, розграбовану Набережну, центральну площу наче після бомбардування. За відсутні вечорами маршруток, плачевний стан поліклінік і стаціонарів. Соромно за, вибачте, загиджений центральний сквер, який знаходиться під самими вікнами мерії. Це не нормально. Ми відстали від інших міст України на 10, а то і 15 років! І мене це обурює до глибини душі!» – розчаровано констатував Стрижаков.

Лідер «Перспективи міста» зазначив: впродовж багатьох років він з командою заходили в кожен двір, говорили з людьми, збираючи інформацію про актуальні проблеми. Для їх вирішення команда Стрижакова об’їздила всю країну, щоб взяти у міст кращий досвід і втілити його в Кропивницькому, відвідувала європейські конференції та форуми, щоб володіти концепціями сучасного розвитку міст.

«Ми готові і повністю впевнені в своїх силах зробити це місто таким, в якому хочеться жити. А хочеться жити в місті, де будинки теплі, дороги безпечні, а тротуари якісні. Де розвивається своє виробництво і з’являються нові бренди. Де інвестори будують заводи і підприємства. Де можна культурно провести час на сучасній Набережній чистої річки і в красивих парках в кожному мікрорайоні. Хочеться жити в місті, де кожен городянин – значущий. І якщо у нього є проблема, то на неї швидко реагують комунальні служби і вирішують її для людини, а не для галочки. Хочеться жити в місті, де є справедливість, де є надії на зміни, де є перспектива. А сьогодні ця перспектива – тільки за нами», – завершив відверту промову Артем Стрижаков.

Реклама
-

 

Останні новини по темі
Місто в картинах Андрія Ліпатова українське у всіх його проявах – мистецтвознавець
Lipatov9
UA AR P 2018 07 26 000051 1 1 scaled
На Кіровоградщині за понад чотири мільйони продають шовкорадгосп (ФОТО)
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024