Представники ОПОРИ фіксують на Кіровоградщині ймовірні підкупи виборців

10:16, 13 Жовтня, 2020

У Кіровоградській області кандидати в депутати встановлюють лавки, зупинки та бурять свердловини. Так у Кропивницькому та Світловодську спостерігачі ОПОРИ зафіксували ймовірний підкуп виборців.

У Світловодську кандидат в депутати Світловодської міської ради від партії «Батьківщина» Володимир Петров встановив кілька зупинок громадського транспорту на мікрорайоні Ревівка, а також вибурував дві свердловини. Про це політик написав в соціальних мережах. Кандидат у депутати обіцяє також облагородити територію та встановити навіс. Крім цього Петров встановив фігури «школярів» біля пішохідних переходів.

У мікрорайоні Новомиколаївка у Кропивницькому встановили кілька лавок з написом імені та прізвища кандидата: «Олександр Крившенко». На деяких лавках є написи телефонів диспетчерської служби. Олександр Крившенко є кандидатом у депутати до Кіровоградської обласної ради від політичної партії ВО «Батьківщина».

Дерев’яні лавки на металевому каркасі встановлені за п’ятьма адресами у дворах та поблизу багатоквартирних житлових будинків в мікрорайоні Новомиколаївка Кропивницького. Також, за інформацією спостерігачів ОПОРИ, від імені цього ж кандидата на мікрорайоні встановлюють дитячий майданчик, а мешканцям старшого віку вручають шоколадки. Спостерігачі ОПОРИ написали заяву в поліцію про ймовірний підкуп виборців.

Також спостерігачі ОПОРИ зафіксували, що кандидати в депутати від політичної партії «Слуга народу» роздавали брендовані маски під час зустрічей на мікрорайоні. А кандидати в депутати «За майбутнє» під час зустрічі з виборцями роздавали повітряні кульки.

«Це вже другий випадок ймовірного непрямого підкупу виборців який фіксують спостерігачі ОПОРИ у Кіровоградській області і подають заяву в поліцію. Подавати заяви про порушення виборчого законодавства може кожен виборець, адже на жаль, ми не можемо відслідкувати усі подібні випадки в усіх населених пунктах області», – зазначила координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Кіровоградській області Зоя Лебідь.

Останні новини по темі
На День захисника України презентують музику до рок-опери «Тарас Бульба»
120851577 154458692983988 6443082349497392477 o
IMG 5877
У Кропивницькому запустили новий автобусний маршрут
Читайте також

В громадах Кіровоградщини родинам полеглих воїнів передали державні нагороди, якими захисників відзначили посмертно....

17:06, 21 Квітня, 2024

Роман Червінський, якого обвинувачують у перевищенні повноважень і якого мали відпустити з-під варти 19 квітня, вже другу добу не виходить на зв’язок. Про його місцезнаходження ...

17:01, 21 Квітня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

16:37, 21 Квітня, 2024