Міністр освіти призначив ректора педуніверситету Кропивницького

15:52, 19 Липня, 2021

Ректором Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка призначили доктора юридичних наук, професора Євгена Соболя.

Як повідомли на сайті вишу, Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет 14 липня підписав наказ щодо призначення ректора на підставі висновків комісії з виборів.

Каденція Євгена Соболя на посаді ректора починається 16 липня і триватиме 5 років.

Нагадаємо, 3 червня опублікували результатами ІІ туру таємного голосування на виборах ректора Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. Євген Соболь отримав найбільшу кількість голосів – 222 , набравши необхідні понад 50%.

Варто зазначити, що вибори ректора вишу розпочалися ще торік.

4 березня 2021 року на чергових виборах ректором педагогічного вишу в Кропивницькому обрали Олега Семенюка, доктора філологічних наук, професора. Він ректор вишу з 2011 року. Проте 17 березня Міністерство освіти і науки України оголосило нові вибори та скасувало результати попередніх.

Біографічна довідка: Євген Соболь закінчив Харківський національний університет внутрішніх справ (2006 р.), докторантуру Класичного приватного університету (2015 р.) та захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора наук на тему: “Діяльність органів публічної влади щодо реалізації та захисту прав і свобод інвалідів: адміністративно-правова теорія та практика” (2015 р.). 2017 році – здобув вчене звання професора.

 

Останні новини по темі
Кіровоградщина: непаспортизованими залишаються 94 сміттєзвалища
zvalysche
isput
Завтра в Кропивницькому стартують іспити з визначення рівня володіння державною мовою
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024