Протягом трьох років планують капітально відремонтувати дві обласні лікарні

16:48, 20 Грудня, 2021

Протягом 2022-2024 років передбачена реконструкція та ремонт приміщень та відділень Кіровоградської обласної лікарні та дитячої обласної лікарні, повідомили в облдержадміністрації.

 

«Передбачається, що протягом наступних 3 років відбудеться повне відновлення та модернізація всіх тих корпусів, які потребують ремонту», – повідомив директор департаменту охорони здоров’я Олег Рибальченко.

Він додав, що в дитячій обласній лікарні частина корпусів вже відремонтована. Наразі залишається лише питання щодо обладнання та недобудованого приміщення.

«Обласна дитяча лікарня в цілому відремонтована, за винятком тих будівель, які ми включили в план «Великого будівництва». Це корпус для проведення реабілітації дітей з інвалідністю, інфекційний корпус та будівля харчоблоку. Інфекційний корпус знаходиться в приміщенні, яке є історичною пам’яткою, тож ми почали проєктування заздалегідь. На сьогодні маємо всю проєктно-кошторисну документацію. Далі ми замовляємо необхідне обладнання: томографи та інше. На сьогодні вся проєктно-кошторисна документація виготовлена», – зазначив очільник закладу Василь Хорощак.

У Кіровоградській обласній лікарні стартували роботи з виготовлення проєктно-кошторисної документації задля початку ремонту.

«Ми дочекалися, що у рамках програми Президента у наші лікарні продовжиться «Велике будівництво». Будуть виділені кошти на 2022-2024 роки на реконструкцію та капремонт приміщень обласної лікарні. Ми працюємо, обговорюємо усі проєкти і над цим працюють проектанти з багатьох міст України, а також департамент капітального будівництва. В першу чергу ремонт планується у серці лікарні – операційному блоці. Там вже зроблений проект і проводиться експертиза», – зазначила очільниця обласної лікарні Лариса Андреєва.

Лариса Андреєва додала, що включене до програми ремонту і гематологічне відділення. Проєкт щодо нього вже майже готовий.  

«Ми плануємо займатися трансплантологією, тож обласна лікарня ставить перед собою великі цілі. Мова йде і про ремонт реанімаційного відділення, і про капремонт перинатального центру, оскільки він працює більше 10 років, тож вимагає оновлення, приміщень, обладнання. Ми відкриваємо ще деякі відділення в перинатальному центрі, наприклад, постінтенсивного лікування новонароджених діток. Запланована і реконструкція третього корпусу лікарні, де знаходяться стратегічні відділення: зокрема, хірургічне. В план включене також опікове відділення. Практично вся лікарня включена в проєкти, скрізь зараз кипить робота», – додала Лариса Андреєва.

 

Останні новини по темі
В області померли 11 пацієнтів з COVID-19
pazientcovid1
У Приютівській громаді відкрили жіночий клуб
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графік відключень електрики за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у четвер, 18 липня....

20:13, 17 Липня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:33, 17 Липня, 2024

У соціальних мережах, зокрема у анонімних Telegram-каналах, заявилися фейкові повідомлення про «тотальні блекаути» та «нові графіки відключень». Пояснюємо, як відрізнити фейки т...

17:25, 17 Липня, 2024