Хурделиця триває: кропивничан просять по змозі не виїжджати з дому

09:56, 28 Грудня, 2021

З ночі у Кропивницькому снігопад. Мешканців міста просять не виїздити в місто без потреби, не паркувавти авто на узбіччях аби могла працювати комунальна техніка.

Як повідомив під час брифінгу заступник міського голови Олександр Вергун, о 4.00 на вулиці міста виїхало 9 тракторів, 6 МАЗІВ і один навантажував для сольової суміші. Вони працюватимуть до 13.00, а потім залишаться чергувати і посипати магістралі 2 ЗІЛА, а основна маса техніки вийде на дороги під ранок.

О 5.30 прочистили дорогу до селища Нового і вулицю Металургів – магістральну для району. Там весь день працюватиме трактор.

За прогнозами синоптиків сніг триватиме весь день. Тому, водіїв просять не виїжджати на дороги без потреби. Через заноси збільшується кількість ДТП.

Рятувальники ж нагадують, що особливо уважними треба бути, якщо ви змушені вирушити за місто на власному авто, адже заметені снігом дороги, втрата видимості викликають повну дезорієнтацію на місцевості.

 

Останні новини по темі
Що робити, коли авто потрапило у снігову пастку
snig
economica ціни
Економічні підсумки року від експертів Центру громадського моніторингу та контролю
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запровадили на Кіровоградщині у понеділок, 15 липня....

22:36, 14 Липня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом тижня, з 15 по 21 липня 2024 року....

16:59, 14 Липня, 2024

У Кропивницькому родинам полеглих воїнів з Кіровоградщини передали державні нагороди, якими захисників відзначили посмертно. ...

15:07, 14 Липня, 2024