Хурделиця триває: кропивничан просять по змозі не виїжджати з дому

09:56, 28 Грудня, 2021

З ночі у Кропивницькому снігопад. Мешканців міста просять не виїздити в місто без потреби, не паркувавти авто на узбіччях аби могла працювати комунальна техніка.

Як повідомив під час брифінгу заступник міського голови Олександр Вергун, о 4.00 на вулиці міста виїхало 9 тракторів, 6 МАЗІВ і один навантажував для сольової суміші. Вони працюватимуть до 13.00, а потім залишаться чергувати і посипати магістралі 2 ЗІЛА, а основна маса техніки вийде на дороги під ранок.

О 5.30 прочистили дорогу до селища Нового і вулицю Металургів – магістральну для району. Там весь день працюватиме трактор.

За прогнозами синоптиків сніг триватиме весь день. Тому, водіїв просять не виїжджати на дороги без потреби. Через заноси збільшується кількість ДТП.

Рятувальники ж нагадують, що особливо уважними треба бути, якщо ви змушені вирушити за місто на власному авто, адже заметені снігом дороги, втрата видимості викликають повну дезорієнтацію на місцевості.

 

Останні новини по темі
Що робити, коли авто потрапило у снігову пастку
snig
economica
Економічні підсумки року від експертів Центру громадського моніторингу та контролю
Читайте також

Рік і неповний місяць — саме стільки прожив без війни кропивничанин Єгор Зайцев. І таких дітей, як він, в Україні ціле покоління....

10:40, 14 Квітня, 2024

У Кропивницькому легковик  BMW врізався у дерево. Двох людей із автівки деблокували та госпіталізували....

09:53, 14 Квітня, 2024

Воїна із Великосеверинівської громади, що на Кіровоградщині, Указом Президента посмертно відзначили державною нагородою....

15:42, 13 Квітня, 2024