У Кропивницькому підприємці зможуть отримати пільги на оренду комунального майна

15:35, 25 Березня, 2022

У Кропивницькому орендарі комунального майна і нежитлових приміщень, що залучене для надання допомоги країні та місту у воєнний час, отримають пільги на орендну плату.

Про таку ініціативу міської влади повідомляє пресслужба Кропивницької міськради.

У такий спосіб планують не лише підтримати кропивницьких підприємців, а й заохотити їх до соціально-відповідальної роботи.

«Якщо підприємці не мають можливості сплачувати вчасно, або взагалі оплачувати орендну плату за комунальне майно, але працюють при цьому на нашу спільну перемогу над окупантом, міська влада йтиме на зустріч у таких випадках і надаватиме пільги на орендну плату. Це буде індивідуальний підхід до кожного. Підприємцям треба лише звернутися у міську раду із відповідною заявою», – пояснила начальниця управління комунальної власності міськради Алла Пасенко.

Про відсотковий еквівалент цієї пільги зараз не йдеться. Спершу у профільному управлінні мають відпрацювати алгоритм дій. Кажуть, чим більше буде звернень від підприємців, тим швидше налагодять цю роботу.

За словами Алли Пасенко, на державному рівні також розпочалася підготовча робота. Так, Асоціація міст України підготувала звернення до центральних органів влади щодо розгляду законопроєкту «Про деякі питання оренди державного майна у період воєнного стану». Але у Кропивницькому міська влада розглядає і відпрацьовує власні шляхи підтримки підприємців, а з прийняттям закону всі дії за потреби скоригують.

«Гречка» нагадує, у Кропивницькому підприємства відновлююють роботу і чекають на релокацію бізнесу.

Останні новини по темі
Як у Кропивницькому отримати компенсації витрат за прихисток переселенців
hamanez
У Пантаївській громаді прощаються із двома захисниками
Читайте також

Аджамська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель захисника Євгена Куропятника.

16:46, 18 Травня, 2024

Трьом полеглим воїнам із Кіровоградщини призначили державні нагороди. Протягом тижня із 13 до 17 травня відзнаки вручили їхнім родинам....

13:49, 18 Травня, 2024

Зелений борщ – це один з символів весни – такий смачний та приємно кисленький. Але його смаки також можуть бути різноманітними. Сьогодні пропонуємо вам ознайомитися із трь...

13:07, 18 Травня, 2024