Адресні таблички на перейменованих вулицях Кропивницького – як виглядатимуть і скільки коштують

12:54, 01 Червня, 2022

У міській раді Кропивницького визначили єдині стандарти для покажчиків адрес будинків на перейменованих вулицях міста та встановили термін на їх заміну.

Зразки адресних покажчиків затвердила робоча група, до якої увійшли депутати міської і районних рад, працівники рекламних агентств і виконавчих органів.

Встановлені вказівники адрес будуть біло-синіми і матимуть два варіанти: горизонтальний і вертикальний. На ньому основний номер будинку буде написаний цифрою розміром першого рівня, буква і цифра після дробу – розміром другого рівня.

«Напис виконується білим кольором українською мовою та дублюється в транслітерації латиницею. Покажчики встановлюватимуть на кожному будинку, споруді, що мають адресу», – пояснюють у міськраді.

Змінюватимуть таблички на тих вулицях, які вже перейменовані – на це передбачили 2 місяці. За цей час юридичні особи, підприємства, установи, жителі приватного сектору у Кропивницькому мають замовити і встановити нові вказівники. Орієнтовна вартість одного близько 300 гривень.

Нагадуємо, що нещодавно перейменували низку вулиць і провулків у Кропивницькому.

Раніша «Гречка» пояснювала, що потрібно робити з документами мешканцям і юридичним особам, які зареєстровані на перейменованих вулицях.

Останні новини по темі
В умовах воєнного стану: як у Кропивницькому працюватимуть дитячі таборівки (ВІДЕО)
tabir
voda3
Проблема з водою у селищі Новому: ремонтуватимуть ще одну свердловину
Читайте також

Кропивницькі велосипедисти вибороли призові місця на чемпіонаті України з маунтенбайку.

12:21, 17 Липня, 2024

На Кіровоградщині виявили двох чоловіків, яких підозрюють у незаконному вилові риби в акваторії річки Дніпро....

11:54, 17 Липня, 2024

У середу, 17 липня, контррозвідника Романа Червінського, якого обвинувачують у перевищенні повноважень під час спецоперації з вербування російського пілота, випустили під застав...

11:20, 17 Липня, 2024