Скоротити комендантську годину в Кропивницькому: містянин створив петицію

14:37, 17 Червня, 2022

Ще на годину скоротити комендантську годину в Кропивницькому пропонує Максим Лунгол. Для цього кропивничанин навіть створив петицію.

«Я вважаю, що місту Кропивницькому комендантська година, яка починається о 22:00 непотрібна. У нашому місті не ведуться активні бойові дії, а така тривала комендантська година заважає звичному життю містян. Прошу органи місцевого самоврядування зменшити її тривалість з 23:00 до 5:00», – зазначає автор петиції.

За чотири дні петиція вже набрала 175 підписів. Аби на петицію відреагували в міськраді потрібно зібрати загалом 450 підписів.

«Гречка» нагадує, востаннє комендантську годину в Кіровоградській області скорочували на годину у травні. Нині по області діє комендантська година з десятої вечора до п’ятої ранку.  

 

Останні новини по темі
Корегували обстріли і зливали позиції – у шести областях України викрили російських агентів (ФОТО, ВІДЕО)
SBU agent0
На Кіровоградщині хочуть реалізовувати нову програму ООН грошової допомоги переселенцям
Читайте також

Новомиргородська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про смерть земляка, захисника Володимира Захарчука....

17:14, 20 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили вирок місцевому мешканцю, якого визнали винним у підробці медичної довідки і спробі ухилитися від мобілізації....

16:27, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізаці...

15:06, 20 Лютого, 2024