Кіровоградщина має 7,5 мільйонів гривень боргів з виплати зарплати

10:37, 18 Липня, 2022

21 підприємство Кіровоградщини має 7,5 мільйонів гривень боргів з виплати заробітної плати станом на початок червня.

Про це повідомляє пресслужба обласної військової адміністрації.

У структурі боргу підприємства державної, комунальної та приватної форми власності. Однак, суми боргу у них перед своїми працівниками абсолютно різні. З 7,5 млн грн державних боргів, найбільше завинив Криворізький гірничо-збагачувальний комбінат окислених руд у Долинській – 6 млн грн.

«Для більшості підприємств поява боргів пояснюється складними моментами воєнного часу. Тому, що на початок року область мала менш як 4 мільйони загальних боргів по заробітній платі», – зазначають у повідомленні.

Для розв’язання питання про погашення боргів на підприємствах державної форми власності обласною державною адміністрацією неодноразово направлялись листи центральним органам виконавчої влади. На виконанні в державній виконавчій службі Мін’юсту в області перебуває 1,1 тисячі виконавчих проваджень про стягнення заборгованості з виплати зарплати на загальну суму 21,7 млн грн, з яких фактично завершили 15 виконавчих проваджень та стягнули 0,3 млн грн.

 

Останні новини по темі
Українців попередили про шахрайство в соцмережах: як вберегтися?
shahrai
medsestra
Стати медсестрою чи медбратом: безробітних запрошують на навчання (ОНОВЛЕНО)
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графік відключень електрики за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у четвер, 18 липня....

20:13, 17 Липня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:33, 17 Липня, 2024

У соціальних мережах, зокрема у анонімних Telegram-каналах, заявилися фейкові повідомлення про «тотальні блекаути» та «нові графіки відключень». Пояснюємо, як відрізнити фейки т...

17:25, 17 Липня, 2024