Кропивницький Гуманітарний центр переїде в їдальню ЦНТУ

12:57, 21 Липня, 2022

 

До 1 серпня Гуманітарний центр, що працював у Кропивницькому на базі НВО №34 переїде, щоб школа могла готуватись до навчального року.Тому міська рада запропонувала волонтерам переїхати до їдальні Центральноукраїнського національного технічного університету, яка за призначенням не використовуються.

 

Про це повідомляє пресслужба міськради.

У ЦНТУ готові до такого формату співпраці із волонтерами, але потребують підтримки з боку влади в документальному оформленні, є питання які вирішуватимуться із залученням не лише міської ради, а й обласної військової адміністрації.

– Зрозуміло, ми надаємо приміщення у безоплатне користування, єдине, що просимо – оплачувати комунальні послуги: світло та воду. Про опалення наразі не йдеться, ближче до холодів будемо вирішувати це питання, – зазначів ректор університету Володимир Кропівн.

За потреби використовуватиметься і приміщення гуртожитку, де раніше працював університетський санаторій-профілакторій.

– Нове приміщення має логістичні переваги для розміщення гуманітарного центру, сюди зручно добиратися людям і є всі необхідні умови для під’їзду вантажівок, – відзначила Інга Дуднік, очільниця ГО “Територія успіху”, яка координує роботу гумштабу.

 

Останні новини по темі
Замовити свідоцтва та витяги відтепер можна через портал Дія (ВІДЕО)
onlain
podatkova znuzka
До 25 липня можна виправити помилки по сплаті податків та уникнути штрафів
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024