Як навчатимуться школярі у Кропивницькому

13:53, 16 Серпня, 2022

Початок нового навчального року у Кропивницькому зовсім близько, тож підготовка до нього у розпалі. Зважаючи на війну, цей рік буде особливим і непростим, тому потрібно бути готовими до різних сценаріїв. Проте вже відомо, що 92% шкіл навчатимуться за змішаною формою навчання, повідомили у міськраді Кропивницького.

Формат навчання, як це вже неодноразово наголошувалося, залежатиме виключно від безпекової ситуації в регіоні. Як навчатимуться учні кропивницьких шкіл, розповіла начальниця управління освіти Кропивницької міської ради Лариса Костенко на апаратній нараді сьогодні, 16 серпня.

“Широкомасштабна збройна агресія російської федерації створює значну небезпеку для населення. Імовірність повітряних ударів або терористичних актів внаслідок збройної агресії залишається високою. Ми провели моніторинг серед батьків щодо форм навчання у школах. За результатами опитування, 26% батьків висловилися за очну форму навчання, 30% – за змішану, що разом становить 56% опитаних. За дистанційну висловилися 43%, за екстернат, індивідуальну форму – 1%. За результатами опитування керівників шкіл, освітній процес за очною формою планують розпочати 7% навчальних закладів, за дистанційною формою — жодна школа, за змішаною формою – 92%, за сімейною – 1%, – повідомила Лариса Костенко.

Рішення про форми навчання щодо проведення освітнього процесу у школах Кропивницького у новому навчальному році прийматиметься з урахуванням результатів проведеного моніторингу серед батьків та наявності укриттів для учасників освітнього процесу, за погодженням з обласною військовою адміністрацією.

Учням, які в умовах воєнного стану змінили місце проживання, у закладах освіти міста гарантується організація освітнього процесу та створення безпечного освітнього середовища на продовження здобуття освіти, запевнила Лариса Костенко.

Останні новини по темі
Жителів Кіровоградщини просять допомогти із речами для пересенців
3ec31364 9448 4ba6 95ce 21c3ec894477
kropyvnyczkyj mytropolyt upcz mp 1
Лист “кіровоградського” Митрополита до московського Кіріла: правда чи фейк?
Читайте також

На Кіровоградщині оголосили підозру водієві, який на вихідних скоїв ДТП, внаслідок якої загинув неповнолітній юнак....

11:47, 18 Червня, 2024

В Кіровоградській області розпочалися конкурси на посади інспекторів «Служби освітньої безпеки». Анкети прийматимуть із 17 до 30 червня 2024 року включно....

11:08, 18 Червня, 2024

Щоденник — один із різновидів поліграфічної продукції, який має формат книги та призначений для ведення щоденних записів. Він представляє собою стильний аксесуар ділової людини ...

10:17, 18 Червня, 2024