У Кропивницькому низка багатоповерхівок лишилися без води

Сьогодні, 22 серпня з 15:00 відключили водопостачання у низці будинків на трьох вулицях обласного центру через аварію на мережі водопостачання по вул. Васнєцова, повідомили у пресслужбі ОКВП “Дніпро-Кіровоград”.
Зокрема обмежено водопостачання споживачів:
- вул. Васнєцова, 3, 5, 6, 8;
- вул. Полтавська, 73 – 81; вул.
- Кропивницького, 4 ,6, 8.
Відновлять подачу води після завершення аварійних робіт.




