Три атомні станції в Україні вже під’єднали до живлення – міністр енергетики

13:01, 24 Листопада, 2022

Після масового ракетного удару росіян 23 листопада, які пошкодили енергооб’єкти, вже на ранок 24 листопада вдалося під’єднати до живлення три атомні електростанції з чотирьох. До кінця дня вони мають давати електроенергію в мережу.

Атомна електростанція. Ілюстративне фото.

 

Нагадаємо, що 23 листопада внаслідок ракетних обстрілів на Рівненській, Південноукраїнській та Хмельницькій атомних електростанціях всі енергоблоки були відключені автоматично, а Запорізька АЕС перейшла в режим блекауту.

Як повідомив міністр енергетики України Герман Галущенко, зранку 24 листопада до живлення підключили три АЕС, які до кінця дня мають почати видавати електрику в мережу.
Якщо не буде нових обстрілів, то до кінця дня планують знизити дефіцит в електромережі і повернутися до планового графіку відключень. Загалом, з огляду на ситуацію, стабілізаційні відключення можуть тривати до кінця опалювального сезону.

«Є області, де вже збільшили постачання електроенергії. На сьогодні вже заживлені критичні об’єкти інфраструктури по всій країні. І ми будемо збільшувати обсяги генерації протягом дня», – сказав міністр.

І додав, що українські енергетики працюють цілодобово для відновлення електромереж

 

Нагадаємо, що агадаємо, Кіровоградська область, як і більшість по Україні, залишилась без світла через ворожі обстріли 23 листопада. Станом на ранок 24 листопада вже почали відновлювати електропостачання об’єктів критичної інфраструктури Кіровоградщини. 

Останні новини по темі
Читайте також

У Кропивницькому в поминальні дні, які триватимуть із 26 квітня по 1 травня, громадський транспорт працюватиме у режимі робочого дня....

09:44, 25 Квітня, 2025

У Кропивницькому сьогодні, 24 квітня, у День пам’яті жертв Геноциду вірмен, відбувся мітинг-вшанування біля памʼятного знаку Хачкар....

17:58, 24 Квітня, 2025

На Кіровоградщині Олександрійська та Великоандрусівська громади повідомили про загибель воїнів на фронті....

16:30, 24 Квітня, 2025